Szanowni czytelnicy!

Przed Wami ciężka praca. Musimy wybrać 12 fotografii do kolejnej, drugiej edycji Głuchołaskiego Kalendarza. Wybierz  maksymalnie 24 zdjęcia, które Twoim zdaniem powinny trafić na ilustracje kart miesięcy w nowym kalendarzu. Zdjęcia te tym razem nie ustawialiśmy według miesięcy. To ze względu na to, że część z nich nie zostały przez autorów odpowiednio opisane  - np. miesiącem, ale także dlatego, że kolejna część zdjęć nie może być przypisana do danego miesiąca, a i takie fotografie także dopuściliśmy do konkursu. Niestety, musieliśmy odrzucić fotografie w proporcji pionowej rozmiarów. Odrzuciliśmy także te, które nie nadają się do druku - ze względu na jakość i rozmiar. Niemniej, mamy nadzieję, że nie zniechęcicie się i na przyszłoroczną edycję konkursu przygotujecie kolejne, fantastyczne prace.

W tym roku nie było limitu nadesłanych fotografii. To ze względu na późny start konkursu. W przyszłym roku takie ograniczenie wprowadzimy - po to, by zmusić Was do wybrania swojego najlepszego, tego jedynego zdjęcia, które Waszym zdaniem, powinno pojawić się w kalendarzu.

Wszystkim autorom serdecznie dziękujemy za udział. Autorzy zdjęć, które zostaną wykorzystane otrzymają prezent w postaci właśnie Głuchołaskiego Kalendarza.

 

Wybierz 24 najlepszych Twoim zdaniem, fotografii. Po zakończeniu głosowania, Jury złożone z pracowników UM w Głuchołazach oraz dziennikarzy serwisu Głuchołazyonline wybierze spośród tych najwyżej ocenionych 12 fotografii, które trafią do kalendarza.

Głosujemy do 15 listopada.

Opublikowano: 03 listopad 2015
Wiadomość

Głosowanie zakończone



Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

right

  DO GÓRY