Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

DSCF2924
    O zimie powoli powinniśmy zapomnieć, temperatura na plusie, piękne słońce za oknem. Już niedługo będziemy rozpalali grilla, ale gdzie? Miasto postawiło grilla tuż za stadionem, a efekt budowniczych po kilku latach "użytkowania" możemy zobaczyć w galerii, ponieważ budowniczy za 18 tysięcy musieli by użyć chyba prętów, podobnych do tych, które używa się w konstrukcjach żelbetonowych do budowy przęseł mostów by konstrukcja mogła służyć dalej.Czasami zastanawiam się czy te pieniądze, które "popłynęły" z grillem nie można  było w inny sposób spożytkować ... O komentarz prosimy czytelników.

DSCF2914DSCF2915DSCF2919DSCF2920DSCF2921DSCF2923DSCF2924DSCF2926DSCF2927DSCF2928DSCF2929DSCF2930DSCF2931DSCF2932DSCF2943DSCF2944DSCF2945DSCF2947


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

przestraszony
-1

przestraszony

Gdyby policja pracowała tylko do godz. 15:00 i tylko w rynku to w krótkim czasie miasto przejęliby różnej maści blokersi, dresiarze i inne szemrane towarzystwo, dlatego niech straż miejska jedną ręką uderzy się w pierś a drugą wyrówna powstałe przez wandali straty- koniecznie z własnej kieszeni. Tutaj apel do pana komendanta straży miejskiej- zdobądź się Pan na trochę więcej odwagi, by chociaż dwa razy w tygodniu zamienić strażnikom rynek na inny rejon miasta o bardziej rozsądnej dla tej pracy porze dnia, wtedy burmistrz będzie musiał to ,,zrozumieć"
kris
-1

kris

Cytuję FRIEND:
No tak na ,,brak ,, wandalizmu w naszej gminie trudno narzekać ,mamy tego od groma natomiast wyeliminować z naszego społeczeństwa nalezałoby w pierwszej kolejności EDZIA i całego tego towarzystwa z PO -SLD -PSL nie ukrywajmy są to chwasty gminy , ktore działają na jak by nie patrzeć z kazdej strony na portfel podatnika .

Czy uważasz , że to Edzio zniszczył ? Pieprzysz jak potłuczony w gorączce, Banda idiotów nie umie uszanować niczego. Wyeliminować należałoby takich jak ty i tobie podobnych. Nic nie może być długo bo gówniarzerii wszystko wolno. Przydałaby się guma i ciasne drzwi, byłby spokój .
FRIEND
+1

FRIEND

No tak na ,,brak ,, wandalizmu w naszej gminie trudno narzekać ,mamy tego od groma natomiast wyeliminować z naszego społeczeństwa nalezałoby w pierwszej kolejności EDZIA i całego tego towarzystwa z PO -SLD -PSL nie ukrywajmy są to chwasty gminy , ktore działają na jak by nie patrzeć z kazdej strony na portfel podatnika .
rafael
+16

rafael

przecież tego nie zrobili ani rodzice ani dziadkowie tylko młodzież, obecne kapitalistyczne pokolenie, które nie zna smaku milicyjnej pałki ani ojcowskiego pasa, szkoda takich karmić, lepiej od razu wyeliminować ze społeczeństwa i umieścić w obozie pracy o zaostrzonym rygorze...niestety, demokracja broni takich..
bezradny
+25

bezradny

Niestety to nie jedyny wandalizm w Głuchołazach. Czy tak trudno złapać kilku wandali na gorącym uczynku i skierować ich do prac społecznie użytecznych, a ich zdjęcia upublicznić? Po takiej publikacji może innym odeszła by ochota na wandalizm.
lota
+27

lota

I komu to przeszkadzało? Takie rzeczy tylko w Głuchołazach!!! Za nic szacunku dla wspólnego dobra , za każdym musi chodzić policjant, strażnik i pilnować. Porażka społeczeństwa, bo raczej z daleka nikt nie przyjechał. Zastanówcie się głuchołazianie jak to miasto ma wyglądać? Macie swoich radnych, nawet mądrych i tych przemądrzałych, może coś wymyślą?

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: