Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

16.06
Podczas weekendu kierowca z Holandii stracił prawo jazdy za szybką jazdę. 36-latek w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 69 km/h. To jeden z dwóch kierowców, którzy tego dnia stracili uprawnienia za zbyt „ciężką nogę”. Policjanci zatrzymali również czeskie prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył prędkość o ponad 70 km/h. 

W sobotę (6 lutego), policjanci z nyskiej drogówki pełniący służbę nieoznakowanym radiowozem zatrzymali kolejnych piratów drogowych. Niechlubnym rekordzistą okazał się obywatel Czech, który w miejscowości Głuchołazy pędził osobowym  mercedesem 133 km/h. 40-latek przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym, aż o 73 km/h ( ograniczenie do 60 km/h).

Nieznacznie mniej bo 119 km/h miał na liczniku swojego volkswagena, zatrzymany w Wójcicach obywatel Holandii, który dodatkowo kierował pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali mu holenderskie prawo jazdy.

Czech został ukarany mandatem karnym, a jego uprawnienia trafiły do Starosty Nyskiego. Sprawą Holendra zajmie się sąd.  Ich prawa jazdy zostaną zatrzymane teraz na 3 miesiące.

 

podkom. K. Janas KPP Nysa

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Panaroiks

Panaroiks

Oczywiście prawa jazdy tych panów nie mogą zostać zatrzymane ponieważ muszą zostać zwrócone do właściwych urzędów w Holandii i Czechach gdzie imć panowie mogą je sobie spokojnie odebrać i poruszać się nadal po świecie z wyjątkiem Polski.
Prawicowy Łoś
-1

Prawicowy Łoś

Szanowni Państwo proszę się zaznajomić z obowiązującymi przepisami i nie pisać niekompletnych informacji. Jeśli policja w Polsce zatrzymała prawo jazdy obcokrajowca to tylko po to żeby je wysłać do odpowiedniego organu w kraju z którego pochodzi delikwent :lol: który zapewne otrzyma z powrotem dokument a to dlatego że kara nałożona w Polsce obowiązuje tylko i wyłącznie w Polsce. Sprawa zatrzymania dokumentów za jazdę pod wpływem to sprawa jasna ALE za przekroczenie prędkości już nie !!! Więc ciekawi mnie na jakiej zasadzie zabrali to prawo jazdy Czechowi :P

informacja z Policji. Nie była modyfikowana. Pod artykułem jest informacja o autorze.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: