Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

kozaKLIP – Powiedz nam coś więcej na temat teledysku?

    Kilka miesięcy temu dostałem propozycję udziału w imprezie charytatywnej w Busku Zdroju, która zorganizowana była na rzecz bi boya Cetowego.  Ostatnio biorę udział w wielu tego typu imprezach więc i tym razem zgodziłem się bez zastanowienia. Poczytałem o wypadku Bartka i postanowiłem aby zrobić więcej niż tylko koncert. Napisałem track a dzięki współpracy z Markiem Świerczek udało nam się stworzyć obraz, od pomysłu po realizacje w 25h.

W teledysku biorą udział prawdziwe postacie. Ludzie bezdomni, chorzy, uzależnieni, dlatego sam obraz też był dużym wyzwaniem. Dużo łatwiej wziąć aktorów, ale dzięki temu że udało nam się nakłonić tych wspaniałych ludzi do współpracy, mamy niesamowity realizm i kontrast.

Jeszcze przed wypuszczeniem klipu już udało nam się pomóc. Dotarliśmy do uzdrowiska Solec – Zdrój które w ramach współpracy z nami ufundowało turnus rehabilitacyjny dla Bartka, z czego się bardzo cieszę.

O MNIE – Co się  stało, że słuch o Tobie zaginął? 

     Ludzie pytają mnie co się stało, że wszystko tak ucichło, że nie nagrywam, co się ze mną dzieje. Otóż robię dyplom z opieki nad niepełnosprawnymi dziećmi i trudną, wykorzystywana seksualnie młodzieżą, . Zrobiłem już wiele certyfikatów, bardzo dużo się uczę i na razie nie mam czasu nawet usiąść przy sprzęcie. Rap nie zająć. Teraz jaram się strasznie nauką i czuję że idę w dobrym kierunku. Na obecną chwilę podjąłem pracę w ośrodku wychowawczo – opiekuńczym w Anglii i  czuję, że w końcu odnalazłem swoja drogę którą chce iść.

METAMORKOZA – Co to takiego?

    Wszystko co od tej pory przejdzie przez moje ręce będzie podpisane Metamorkoza.

    Fajne jest to, że można z czasem to wszystko połączyć. Młodzi ludzie z którymi mam styczność na co dzień są bardzo chętni do pisania, tworzenia, projektowania i myślę, że to fantastyczny sposób dobrego spożytkowywania czasu. Na pewno lepszy niż ćpanie i chlanie. Mam swój własny sprzęt studyjny, znajomości z wieloma inżynierami muzycznymi oraz producentami obrazu, znalazłem sposób na siebie, więc myślę o udostępnieniu wszystkiego tym młodym ludziom, tak aby mogli się realizować artystycznie i zabić jakoś czas. . Nie mówię tylko o tworzeniu audio, ale i o grafice, scenariuszach do klipów, realizacji obrazu, kierownictwie na planie itp. Ludzie mają mnóstwo genialnych pomysłów, trzeba tylko dać im narzędzia do ich realizacji a powstanie dużo fajnych projektów.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: