Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

stonogaTrwa ostra wymiana zdań pomiędzy Zbigniewem Stonogą, a dyr. szpitala powiatowego w Nysie Norbertem Krajczym. Chodzi o sprawię transportu chorego chłopca z nyskiego szpitala. Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi Zbigniew Stonoga nie przebiera w słowach i rzuca epitetami w stronę dyrektora szpitala.  

"Odezwa do chama i prostaka tow.Norberta Krajczy szefa nyskiego ZOZ-u.
Zakłamany prostaku poniżej przedstawiam moją odpowiedź na wasze kłamstwa.
Twój czas jako dyrektora kanalio dobiega końca-obiecuję.Tymczasem wysyłam zawiadomienie do prokuratury w sprawie narażenia dziecka na utratę życia poprzez odmowę wydania zlecenie na karetkę oraz transport lotniczy (ja też mam układy w Opolu baranie).
Z wyrazami pogardy
Zbigniew Stonoga"

 

UWAGA FILM Z WULGARYZMAMI

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Observer

Observer

Cytuję Joker:
Tak niech wróci ORMO,ZOMO,SB jak piszesz użytkowniku "PRL" w socjaliźmie ludzie może mieli pracę ale byli tłamszeni apartem represji.


Poczekaj moment bo już wraca. Zaczyna się decydowanie polityków oo repertuarze teatrów, o treściach w telewizji. I jeszcze moment a zacznie się cenzura internetu. Jedynie słuszna wizja Polski katolickiej z prawdziwymi Polakami i tymi "gorszego sortu". Tak jak przystoi władcom absolutnym zaczyna się kult jednostki. Oto informacja z wczoraj wypowiedziana przez szefa MSW "...Zieliński przy okazji przestrzega tych, którzy planują wziąć udział w manifestacji. - Niech ich ręka boska broni podnieść rękę na prezesa!..." No jakze można protestować przeciwko "Słońcu Mazowsza" . On jest nieomylny jak królowa Polski najświętsza panienka. Sami wyhodowaliście potwora na własnej ziemi to macie co chcieliście.
Joker

Joker

Tak niech wróci ORMO,ZOMO,SB jak piszesz użytkowniku "PRL" w socjaliźmie ludzie może mieli pracę ale byli tłamszeni apartem represji.
PRL
+3

PRL

W Socjaliźmie nie było takich cyrków, kapitalizm to zguba ludzkości, kochany socjaliźmie wróć !!!
Iwa
+15

Iwa

I tu Stonoga ma racje Krajczy to frajer mysli ze Szpital w Nysie to jego Prywatny folwark kosztem Szpitala w Glucholazach Nyski zoz ma sie dobrze cala kasa idzie do Nysy a tak na marginesie przekret z rozbita karetka ktorej niby naprawic sie nie dalo byl idealny a poprzedni Starosta kase na nowa dal a ta rozbita zrobili a nowa za kase Starostwa nabyli super przekret w swietle prawa
paranoja
-15

paranoja

Ten Stonoga to jakiś pieprznięty gość. Robi sobie reklamę na ciężko chorym młodym człowieku. Ciekawe że nie napisał o niemiłym przyjęciu w Warszawie. Jeśli tak ma wyglądać praca to lepiej niech wszyscy od razu jadą do Warszawy - skoro tu nawet obrywa się Centrum Onkologii w Opolu i Wrocławiu. Jak narazie to z relacji jak z Big Brothera wynika że intensywne leczenie Kamila w Warszawie polega na leżeniu w łóżku.
Joker
+9

Joker

Cytuję 1945:
Wywieść na taczkach zdrajców z PO, PSLu czy innych komuchów! W Polsce ma rządzić prawica i prawdziwi patrioci! ;) Brawo Zbigniew!


Zimny kubeł dla pisowca. Stonoga nienawidzi PiS tak samo jak PO. Zreszta zobacz jego opinie o nadprezydencie i nadpremierze Kaczynskim www.youtube.com/watch?v=CuIB56p6WpsObserver

Observer

Cytuję 1945:
Wywieść na taczkach zdrajców z PO, PSLu czy innych komuchów! W Polsce ma rządzić prawica i prawdziwi patrioci! ;) Brawo Zbigniew!


Oj prawdziwy polaczek-plecaczek się odezwał. Wszyscy zdrajcy jedynie prawej Polski katolicko-narodowej. Cały świat się sprzysiągł przeciwko polaczkom. Żydzi, masoni, cykliści, murzyni, uchodżcy i cała reszta świata są przeciwko polaczkom którzy są tak kryształowo czyści jak szambo w ich głowach. Stańcie przed lustrem jeden z drugim i zadajcie sobie pytanie czy jesteście tak bez winy by rzucić pierwszy kamieniem
1945
+2

1945

Wywieść na taczkach zdrajców z PO, PSLu czy innych komuchów! W Polsce ma rządzić prawica i prawdziwi patrioci! ;) Brawo Zbigniew!
MIESZKANIEC
+9

MIESZKANIEC

Fakt faktem jest kontrowersyjny ale porządek musi być i TOWARZYSZY z PO trzeba wszystkich po koleji na taczce z gnojem wywiez i takie zadanie ma do wykonania również w naszej gminie a będzie tego cały rynek do wywozu .

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: