Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

t81TDBt1Grzegorz Rudecki jest nowym pracownikiem urzędu odpowiedzialnym za kształtowanie jego wizerunku. To efekt konkursu na to stanowisko. Zgłosiło się czterech chętnych, tylko jeden spełniał kryteria i przeszedłdo kolejnego etapu. Grzegorz Rudecki ma 43 lata, wyższe wykształcenie, ukończył politologię o specjalizacji administracyjno - publicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracował w jednostkach administracji rządowej blisko dwadzieścia lat. Jest  żonaty ma jedno dziecko. Będzie zajmował się kształtowaniem wizerunku gminy na zewnątrz, a także imagistyką społeczną. 

Jest miłośnikiem roweru, wędrówek, piosenki żeglarskiej i turystycznej.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

gosia

gosia

Cytuję troll:
Oj tam, oj tam.
Nie lamentujcie, przecież napisane jest, że tylko pan Grzegorz spełnił wszystkie kryteria rekrutacji.
A że w warunkach stało czarne na białym, że kandydat musi być w wieku 40-45 lat, być emerytem i byłym funkcjonariuszem SG to już nie jego wina... :lol:

Też jestem emerytem nauczycielem, po wielu kierunkach studiów, w tym podyplomowych i jakoś nie mogę "znaleźć"miejsca pracy na SWOIM stanowisku... bez komentarza...
wik
+2

wik

Nie Twoja "emeryturka", nie Twoja "pensyjka" - może czas zająć się sobą ;) każdy odpowiada za swój los ;) Chyba, że to Twoje hobby szukanie kto ile zarabia, czy ktoś ma za mało czy za dużo, czy ktoś sra na siedząco czy w powietrzu, wolny kraj, każdy robi to co lubi :D

Cytuję dwie pensje:
A czy przypadkiem Grzegorz Rudecki nie jest już na tłuściutkiej emeryturce po 20 latach służby w straży granicznej i będzie pobierał drugą tłuściutką pensyjkę z Urzędu Miasta i Gminy ?
tes
+19

tes

Cytuję gość:
Proszę pamiętać, że konkurs robi się już pod konkretnego kandydata (Grzesia), więc i wymagania muszą pasować pod Grzesia. Inni mimo większej wiedzy i doświadczenia nie mieli szans. Szkoda.


W tym przypadku rzeczywiście konkurs został dziwnie zorganizowany. Najpierw ogłoszono pierwszy, w którym wymagania były mniejsze, Kilka dni później burmistrz ogłosił że informuje, o zaniechaniu dalszych czynności związanych z naborem na stanowisko referenta ds. Public Relations. Chwilę później znów zmienił zdanie i ogłosił nowy konkurs. W nowej ofercie zmienił jedynie wymagania dopisując: wykształcenie wyższe: dziennikarstwo, politologia, komunikacja społeczna, public relations, Czyżby po pierwszym ogłoszeniu wpłynęły jakieś podania i po ich przeanalizowaniu dopisano takie wymagania , aby odpadły? Biorąc pod uwagę, że tylko jedna oferta z czterech spełniła wymogi to jest to prawdopodobne. Jak ktoś normalny składa podanie nie spełniając warunków konkursu? A może spełniał warunki, ale nie zauważył, że w trakcie konkursu warunki się zmieniły?
gość
+19

gość

Proszę pamiętać, że konkurs robi się już pod konkretnego kandydata (Grzesia), więc i wymagania muszą pasować pod Grzesia. Inni mimo większej wiedzy i doświadczenia nie mieli szans. Szkoda.
glupi
+29

glupi

No to Pan Grzegorz ma już pierwsze zadanie w ramach imagistyki społecznej. Trzeba przekonać ludzi, że rekrutacja do urzędu odbywa się na uczciwych zasadach, bo jak widać mało kto w to wierzy. Już na początku pracy mission impossible. :)
troll
+19

troll

Oj tam, oj tam.
Nie lamentujcie, przecież napisane jest, że tylko pan Grzegorz spełnił wszystkie kryteria rekrutacji.
A że w warunkach stało czarne na białym, że kandydat musi być w wieku 40-45 lat, być emerytem i byłym funkcjonariuszem SG to już nie jego wina... :lol:
jam
-8

jam

Cytuję tes:
Cytuję antyklamca:
Cytuję tes:
Cytuję Ona:
Ale pierdziele z tych komentatorów... Co Was to. Mogliście stanąć do konkursu.


Na stronie urzędu brak informacji o konkursie, więc niby skąd ludzie mogą się dowiedzieć, że taki się odbywa?


KŁAMCA, KŁAMCA , KŁAMCA, TU MASZ OFERTY pracy wszystkie urzędowe. Przeproś teraz oszczerco.
gmina.glucholazy.sisco.info/?id=5553


Nie podniecaj się tak. To jest strona BIP, a na stronie www.glucholazy.pl nie było nawet słowa. Oferta była zamieszona tylko w BIP i to na kilka dni przed terminem składania podań.

Klamca klamca klamca klamca
tes
+19

tes

[quote name="ok"
żeby szukać pracy w jednostkach samorządu czy jakichkolwiek innych trzeba zaglądać na bip i inne stronki poświęcone naborom :-P jak ktoś pracy potrzebuje to wszędzie zaglądnie

Mnie nie interesuje jak się szuka pracy w jednostkach samorządowych, bo ja jej nie szukam, Mnie interesuje jak się szuka pracowników do naszego urzędu i czy zatrudnia się tam ludzi którzy podołają swoim obowiązkom.
Żeby znaleźć dobrego pracownika trzeba zaprosić jak najwięcej kandydatów i wybrać najlepszego. Powinno się zamieścić ogłoszenia w różnych mediach tak aby dotrzeć do jak największej liczby kandydatów. To o tyle proste, że w niektórych miejscach takie ogłoszenia można zamieszczać za darmo, Myślę, że Pan Przemek pomógłby poszukać jak najlepszego kandydata i zamieściłby informację o miejscu pracy w urzędzie. Na stronie prowadzonej przez urząd też chyba da się zamieścić informacje o pracy.Widziałem tam ofertę urzędu pracy, więc czemu nie ma tam oferty z naszego urzędu skoro to nasza strona? Ponadto termin kilku dni na złożenie dokumentów wydaje się niedorzeczny. Nie mieliśmy pijarowca przez 25 lat i nagle musimy go mieć w ciągu tygodnia? I teraz mamy efekt taki, że wpłynęła tylko jedna oferta, więc została przyjęta. Zastanawiam się czy świadczy to o beznadziejnym i niekompetentnym podejściu do rekrutacji skutkiem czego mamy później urzędników gubiących setki tysięcy złotych z podatków, czy może jest to celowe działanie, żeby nie pojawiało się więcej ofert od kompetentnych osób, a pracę dostał sąsiad burmistrza i skarbnika.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: