FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Jesień z Glucholazyonline!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

IMG 8936Ponad 130 fotografii dotarło na redakcyjną skrzynkę pocztową. To w związku z ogłoszoną przez nas kolejną edycją zabawy w wspólne tworzenie Głuchołaskiego Kalendarza. To druga edycja wydania. Pierwsza w zeszłym roku rozeszła się jak świeże bułeczki. Mamy nadzieję, że w tym wydaniu również nie zabraknie ciekawych zdjęć i kolorowych widoków z naszej gminy.Zapraszamy do wspólnej zabawy. Poniżej znajdziecie link do ankiety, którą z mozołem specjalnie do głosowania powstała. W ankiecie wybierzcie 24 najlepsze, Waszym zdaniem zdjęcia. Spośród tych, które otrzymają największą liczbę głosów zostanie następnie wybrane 12 zdjęć, które trafi na kolejne karty miesięcy kalendarza. Potem tylko opracowanie graficzne, druk i mamy nadzieję, że na nowy rok znów będzie można powiesić u siebie na ścianie piękny kalendarz, prezentujący najładniejsze fotografie z naszej gminy. 

Wybierajcie rozważnie. Musicie oddać maksymalnie  24 głosy, minimalnie 1. Jeżeli już wybierzecie zdjęcia to pod ostatnim z nich, kliknijcie na przycisk GŁOSUJ. Jeżeli wszystko przebiegło prawidłowo, to nad zdjęciem nr 1 ujrzycie komunikat to potwierdzający, Pamiętajcie - można głosować tylko raz. System nie pozwoli na powtórne głosowanie.

 

Poniżej pomocna w wyborze, galeria zdjęć biorących w głosowaniu. Miniaturki tychże fotografii są także w formularzu głosowania.

11010010110210310410510610710810911110111112113114115116117119121201211231241251261271281291314151617181922021222324252627293303132333435373839440414243444546474849550515253545556575859660616263646566676869770717273747576777879880818283848586878889990919293949596979899

 

Przejdź do strony głosowania

 

Uwaga! Jeżeli zauważysz błąd w działaniu systemu głosowania - napisz. Mamy nadzieję, że wszystko jest w porządku, i pomimo późnej pory zatwierdzania ankiety jak i tego artykułu błędy się nie pojawią.

 

 Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Jacek

Jacek

Cytuję tes:
Panie Jacku

"Jak co roku wybieramy foto z pośród 100-200 różnie bywa"
"Ja nie wybieram zdjęć ja je robię "

Widzę pewną sprzeczność w Pana wypowiedzi. Czy do glosowania są dostępne wszystkie nadesłane zdjęcia czy ktoś dokonał wyboru?


W głosowaniu biorą wszystkie nadesłane zdjęcia. Odrzuciłem tylko te, które nie spełniały warunków technicznych opisanych w artykule. W większości te, które miały pionowe proporcje wymiarów. Było ich łącznie 4 sztuki. 1 zdjęcie odpadło ze względu na rozdzielczość nie nadającą się do druku. Przemek


Prosze nauczyc sie czytania ze zrozumieniem 100-200to granica ile osób wysle a nie ze tyle dotarło
glupi
+1

glupi

Dodamm, że wspomniany nizej kunkurs organizowało nasze CK. Zapewne domyślacie się jak nazywa się pani wybierająca rysynki i kogo wybrała.
Dla jasności dodam, że nie uważam, że był to zły wybór, bo nawet nie ogładałem tej pracy, ale z pewnością dokonała go niewłaściwa osoba.
glupi
+1

glupi

Tes daj spokój panom redaktorom. Widzisz, że nie rozumieją na czym polega problem. Biorą przykład ze swoich pryncypałów z urzędu, gosiru, centrum kultury i gminnych spółek. Tam też się organizuje konkursy, a wygrywają je człownkowie rodziny i znajomi.
Najlepiej zobrazuje to historia z mojego życia.
Kilka lat temu moje dziecko za namową nauczyciela wzięło udział w konkursie na rysunek misia. Oczywiście nie liczyliśmy na wygraną, ale po rozdaniu nagród usłyszałem od dziecka, że kunkurs jest niesprawiedliwy, bo wygrała dziewczynka, której babcia wybierała najlepszy rysunek. To była ocena małego dziecka. Daliśmy sobie spokój z konkursami, bo dziecko nie wierzy, że są uczciwe.
tes
+1

tes

O 200 zdjęciach napisał redaktor Jacek.
Może do Pana redaktora Przemka trafiło już tylko 130 z 200 ;) ?
A jeśli można to zapytam jeszcze Pana Przemka o to ile
- ile zdjęć w konkursie zgłosili redaktorzy portalu?
- ile zdjęć zgłosili członkowie rodzin panów redaktorów?
- ile zdjęć zgłosili przyjaciele i koledzy panów redaktorów?

i ostanie pytanie
-ile zdjęć z powyższej grupy ludzi trafi do kalendarza?

Nie odpowiem na pierwsze pytanie, bo po prostu nie liczyłem. Do północy dnia, do którego można było wysłać wpłynęło ok. 130 zdjęć od wszystkich osób chcących pochwalić się swoją pracą. Ile wpłynęło od Jacka, bo tylko on wysłał jeżeli chodzi o członków redakcji - nie wiem. Co do ostatniego pytania - na kalendarz trafią zdjęcia o najwyższych notach w głosowaniu. Proste, prawda? To po co doszukiwać się tu jakiś teorii spiskowych. Zazdrość, że nie ma się talentu do fotografii? To nie jest jakiś oficjalny konkurs a tylko nieformalna zabawa. Kończę, bo dyskusja jest bezcelowa.

Cytuję tes:
Cytuję tes:
Panie Jacku

"Jak co roku wybieramy foto z pośród 100-200 różnie bywa"
"Ja nie wybieram zdjęć ja je robię "

Widzę pewną sprzeczność w Pana wypowiedzi. Czy do glosowania są dostępne wszystkie nadesłane zdjęcia czy ktoś dokonał wyboru?


W głosowaniu biorą wszystkie nadesłane zdjęcia. Odrzuciłem tylko te, które nie spełniały warunków technicznych opisanych w artykule. W większości te, które miały pionowe proporcje wymiarów. Było ich łącznie 4 sztuki. 1 zdjęcie odpadło ze względu na rozdzielczość nie nadającą się do druku. Przemek


No to ktoś tu ma problemy z liczeniem, bo ja 200 zdjęć, które ponoć wpłynęły nie widzę. Jest około 100. Poza tym to tylko słowa w które mam prawo wierzyć lub nie. Każdy uczciwy człowiek wie, że nie bierze się udziału w konkursie który się organizuje.

Kultura dyskusji wymaga odpowiadania na komentarze, a nie edytowania ich.

Pierwsze zdanie w artykule - wpłynęło ponad 13O zdjęć. W głosowaniu bierze udział 126 jak pamiętam. Kto pisał o 200?

Jestem moderatorem i mam prawo do dopisywać się w pytaniu komentującego. Nawet po to, by nie rozlwlekać dyskusji. ojczystym, Przemek
tes
+1

tes

Cytuję tes:
Panie Jacku

"Jak co roku wybieramy foto z pośród 100-200 różnie bywa"
"Ja nie wybieram zdjęć ja je robię "

Widzę pewną sprzeczność w Pana wypowiedzi. Czy do glosowania są dostępne wszystkie nadesłane zdjęcia czy ktoś dokonał wyboru?


W głosowaniu biorą wszystkie nadesłane zdjęcia. Odrzuciłem tylko te, które nie spełniały warunków technicznych opisanych w artykule. W większości te, które miały pionowe proporcje wymiarów. Było ich łącznie 4 sztuki. 1 zdjęcie odpadło ze względu na rozdzielczość nie nadającą się do druku. Przemek


No to ktoś tu ma problemy z liczeniem, bo ja 200 zdjęć, które ponoć wpłynęły nie widzę. Jest około 100. Poza tym to tylko słowa w które mam prawo wierzyć lub nie. Każdy uczciwy człowiek wie, że nie bierze się udziału w konkursie który się organizuje.

Kultura dyskusji wymaga odpowiadania na komentarze, a nie edytowania ich.

Pierwsze zdanie w artykule - wpłynęło ponad 13O zdjęć. W głosowaniu bierze udział 126 jak pamiętam. Kto pisał o 200?

Jestem moderatorem i mam prawo do dopisywać się w pytaniu komentującego. Nawet po to, by nie rozlwlekać dyskusji. ojczystym, Przemek
tes
+3

tes

Panie Jacku

"Jak co roku wybieramy foto z pośród 100-200 różnie bywa"
"Ja nie wybieram zdjęć ja je robię "

Widzę pewną sprzeczność w Pana wypowiedzi. Czy do glosowania są dostępne wszystkie nadesłane zdjęcia czy ktoś dokonał wyboru?


W głosowaniu biorą wszystkie nadesłane zdjęcia. Odrzuciłem tylko te, które nie spełniały warunków technicznych opisanych w artykule. W większości te, które miały pionowe proporcje wymiarów. Było ich łącznie 4 sztuki. 1 zdjęcie odpadło ze względu na rozdzielczość nie nadającą się do druku. Przemek
jacekgoj
-4

jacekgoj

Cytuję tes:
Cytuję strażak:
Cytuję tes:
Cytuję swój:
i znowu jak w tamtym roku kalendarz nie do nabycia dla mieszkanców Głuchołaz tylko elita...


No niestety.
Jakby tego było mało to konkurs organizowany jest przez osoby, które biorą w nim udział. Co więcej zdjęcia organizatorów trafiają do kalendarza. Płaci za to miasto czyli my wszyscy. Kalendarze trafiają do urzędników i organizatorów, a reszta ma poczucie, że wzięła udział w fajnej zabawie.
Ja sobie darowałem wysyłanie zdjęć. Jak się redaktorzy nauczą znaczenia słów etyka i transparentność, to się zainteresuję konkursami organizowanymi przez portal i urząd.


Mylisz się Tes, kalendarze są również dla osób, których zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu.


To właśnie napisałem, że trafiają do tych których zdjęcia zostały opublikowane (organizatorów), bo w tym przypadku zbiór wygranych konkursu i organizatorów mają część wspólną.


Ciężko to wszystko zrozumieć ja jako autor zdjęć i zarazem redaktor nakłaniam wszystkich do wzięcia aparatu w dłoń i cyknięcia kilku fotek podesłania nam na meila redakcyjnego. Jak co roku wybieramy foto z pośród 100-200 różnie bywa, a nie rozumię skąd takie .... brak słów. Ja nie wybieram zdjęć ja je robię a czytelnicy wybierają
tes
+1

tes

Cytuję strażak:
Cytuję tes:
Cytuję swój:
i znowu jak w tamtym roku kalendarz nie do nabycia dla mieszkanców Głuchołaz tylko elita...


No niestety.
Jakby tego było mało to konkurs organizowany jest przez osoby, które biorą w nim udział. Co więcej zdjęcia organizatorów trafiają do kalendarza. Płaci za to miasto czyli my wszyscy. Kalendarze trafiają do urzędników i organizatorów, a reszta ma poczucie, że wzięła udział w fajnej zabawie.
Ja sobie darowałem wysyłanie zdjęć. Jak się redaktorzy nauczą znaczenia słów etyka i transparentność, to się zainteresuję konkursami organizowanymi przez portal i urząd.


Mylisz się Tes, kalendarze są również dla osób, których zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu.


To właśnie napisałem, że trafiają do tych których zdjęcia zostały opublikowane (organizatorów), bo w tym przypadku zbiór wygranych konkursu i organizatorów mają część wspólną.
Gojek

Gojek

Cytuję swój:
i znowu jak w tamtym roku kalendarz nie do nabycia dla mieszkanców Głuchołaz tylko elita...


Przypominam że kalendarz był dostępny w CIT w Głuchołazach więc elita mogła sobie kupić

  DO GÓRY

Przeczytaj także: