Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

policja2Zdecydowanie za wcześnie na jazdę po drodze publicznej zdecydował się 17-latek, który nie mając uprawnień - pod okiem swojego ojca - „szlifował” umiejętności za kierownicą. Policjanci niedaleko Głuchołaz, zatrzymali do kontroli mercedesa, którym jechali obaj mężczyźni. Sprawę niedoszłego kierowcy oraz jego ojca funkcjonariusze skierują teraz do sądu.

W niedzielne popołudnie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nyskiej komendy pełnili służbę na terenie gminy Głuchołazy. Około godziny 16:00 zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Za kierowca auta zobaczyli młodego mężczyznę. Okazało się, że kierowca dopiero uczy się jeździć. 17-latek pod okiem siedzącego obok ojca „szlifował” swoje umiejętności na drodze. 

Policjanci zakończyli tę „naukę jazdy” skierowaniem wobec obu mężczyzn wniosku o ukaranie do sądu. Grozi im teraz wysoka grzywna. 17-latek odpowie za kierowanie bez uprawnień, a jego ojciec za to, że do tego dopuścił.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

won

won

spalil sie dach w nysie to szukaja kasy dla mnie lepiej rodzic nauczy go jezdzic niz te patalachy z nauki jazdy
tes
+4

tes

Mnie też 30 lat temu nauczył jeździć ojciec. Na kursie nie uczyli bo wiecznie brakowało paliwa. Zrobił to lepiej niż dzisiejsze kursy, bo od prawie 30 lat nie miałem nawet jednego wypadku..
Observer
+18

Observer

Dlaczego to co jest dobre i sprawdzone w innych krajach nie może być zaimplantowane w naszym kraju? Myślę, że przyszły kierowca w żadnej " nauce jazdy" człowiek nie nauczy się jeździć tak dobrze jak u boku własnego rodzica lub opiekuna.

  DO GÓRY

Przeczytaj także: