Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

wyboryWybory w toku. I wszystko byłoby w porządku, bo na razie poza jedną informacją o nieprawidłowości nie otrzymaliśmy więcej zgłoszeń. Ta jedna nieprawidłowość dotyczy zaniedbania ze strony urzędu.Pani Wioletta wraz z mężem wybrała się do swojego lokalu wyborczego. Mąż zagłosował, jej karty nie wydano, bo jak się okazało - nie ma jej na liście. Telefon do urzędu. Okazało się, że Pani Wioletta nie jest przypisana do tej lokalizacji, a jej właściwym okręgiem wyborczym jest ten, gdzie poprzednio mieszkała, w Podlesiu, gdzie zaproponowano jej pojechać. Tymczasem, Pani Wioletta jest już na stałe zameldowana w Głuchołazach. W poprzednim głosowaniu, przy okazji wrześniowego referendum panią Wiolettę zapisano do listy rezerwowej głosujących, oraz obiecano jej naprawienie błędu.  Jak się okazuje - o obietnicy zapomniano. Pani Wioletta głosu nie odda,  do Podlesia nie ma zamiaru jechać na własny koszt, tylko dlatego, że jakiś urzędnik zapomniał o obowiązku.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

asiasia
+1

asiasia

W mojej komisji zasiadała żona burmistrza , widać nie było chętnych do pracy w niedzielę że nasz mer swoją połowicę wystawił. A ten młody co czekał na ósmą to pewnie z łapanki i dlatego taki niezadowolony.
tes
+2

tes

Cytuję wyborca:
no to urzędnik musi szukać nowej roboty


Wątpię. Raczej jak zawsze dostanie trzynastkę i nagrodę. U nas za zmarnowanie 250 tysięcy nikomu włos z głowy nie spadnie więc za jedną kartkę wyborczą mają karać?
wyborca
+4

wyborca

Cytuję poziomka:
odezwał się nieomylny wyborca ..... wiesz co mi ślina na język przynosi ....zajrzyj do swojego ogródka powiem tylko

mój ogródek jest bez zastrzeżeń a urząd nadaje się tylko do wymian personelu...
oburzona
+4

oburzona

Jestem w kabinie, oddaję swój głos i nagle słyszę jak smarkacz z komisji mówi - ".... byleby do ósmej...jak człowiek cały tydzień pracuje i jeszcze w niedziele musi to masakra" Przepraszam bardzo, czy ktoś go zmuszał?!!!! To był jego wybór! I to dobrze płatny. Co mają powiedzieć pracownicy marketów którzy w niedziele muszą pracować i nie dostają za to ekstra pensji??
Gość
+4

Gość

Tu nie chodzi gdzie tylko O KOLEJNY RAZ BŁĄD ZE STRONY URZĘDU , nie wywiązali się z obowiązku. BYŁO ZGŁOSZONE NA REFERENDUM ZE JEST BŁĄD I TRZEBA TO POPRAWIĆ, SĄ KOLEJNE WYBORY A NIC NIE ZOSTAŁO POPRAWIONE !!! ZWYKŁEMU CZŁOWIEKOWI TAKI BŁĄD NIE USZEDŁ BY BEZ PROBLEMU. MOŻNA ROZUMIEĆ JAK ZDARZY SIĘ TO RAZ A NIE KOLEJNY !!!!
666
+2

666

W drugiej turze wyborów prezydenckich też nie mogłem oddać głosu, gdyż z racji przeprowadzki w jednej komisji JUŻ nie figurowałem a w drugiej nie figurowałem JESZCZE.
poziomka
-5

poziomka

odezwał się nieomylny wyborca ..... wiesz co mi ślina na język przynosi ....zajrzyj do swojego ogródka powiem tylko

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: