Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu
drogaPomiędzy Jarnołtówkiem, a Skowronkowem prywatny właściciel wybudował fragment drogi ułatwiający mu dojazd do posesji.

 - Do całkowitego połączenia z Jarnołtówkiem brakuje około trzystu metrów drogi - mówi Edward Kubowicz, radny i sołtys Konradowa. - Dlatego wniosek do budżetu gminy na przyszły rok , aby wybudować brakujący odcinek.
Dzięki temu samochodem można byłoby przejechać od Konradowa przez Skowronków do Jarnołtówka - To uatrakcyjniłoby te tereny - zaznacza Edward Kubowicz. 
O tym czy znajdą się pieniądze zadecydują władze gminy.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

kk
+1

kk

no w Jarnołtówek od 15 wzbogacil sie o nowe laty na drodze . jeszcze troche to do glucholaz bedziemy jezdzic przez czechy albo charbielin bo te drogi beda lepiej sie trzymac niz ta nowa droga jarnoltowek - gl-zy ...!!!!! :lol:
zorka
+3

zorka

Oczywiscie, droge już dawno nalezało polaczy.c. Jestem mieszkanką Glucholaz, ale prowadzę turystyczny tryb zycia. Bywam czesto w tej okolicy i tam jest pieknie. Gdyby bya droga, mozna by było dojechac tam przez Złote Hory rowerem lub przez Jarnoltowek . Proszę radnych, azeby zrobili wsztstko, azeby ten teren stał się jeszcze bardziej atrakcyjny tzn. latwo dostepny.dnuwb
Tomek
+6

Tomek

A ja proponował bym aby pan radny Kubowicz zaproponował budowę drogi zJarnołtówka do Charbielina . Ta droga zdecydowanie poprawiła by komunikację Jarnołtówka ze "Światem " skorzystali by turyści a szczególnie mieszkańcy . Dojazd do i z pracy mieszkańców to problem zwłaszcza w zimę .
leon
+7

leon

Problem dobrze znany jest Panu v-ce burmistrzowi.
Zgodnie z umową Gmina projekt naprawy drogi, pozwolenia i 300 metrów drogi.Prywatny właściciel odcinek od kościoła w Jarnołtówku do zjazdu do prywatnej posesji. Jak wiadomo ze swojej części umowy prywatny właściciel wywiązał się,gmina nawet groziła postępowaniem prawnym przeciwko "prywatnemu". Proponuję radnym postawić pytanie v-ce burmistrzowi czy nadal chce ""robić "za spadochroniarza i szarą eminencję .
wartoniewarto
+5

wartoniewarto

niejeden teren i niejedna wioskę naszej gminy by uatrakcyjniło jakby nie tylko nowe drogi porobiono, ale i stare dziurawe drogi gminne naprawiono kładąc nową nawierzchnię, także polecam, by z każdego sołectwa złożono wnioski w gminie, co do remontu dróg, bądź zrobienia nowych dróg...a może na tym forum podpowiadając urzędnikom gminnym napiszmy jakie drogi w jakich miejscowościach naszej gminy warto zrobić :-)

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: