Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

parking copyJest już przygotowany projekt uchwały rady miejskiej w sprawie zmian w strefie płatnego parkowania. Wzrosną opłaty, będą także dodatkowe ograniczenia dla mieszkańców. Za pół godziny parkowania zapłacimy 0,80 zł,  za godzinę 1,50 zł, za drugą godzinę 1,80 zł., za trzecią godzinę 2,15 zł, za każdą następną 1,50 zł. 

Zmienią się także zasady dla posiadaczy abonamentów. Mieszkańcy będą mogli parkować tylko w wyznaczonych ulicach wokół swojego miejsca zamieszkania lub podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Drugie auto będzie można parkować w strefie "B".

TUTAJ ZNAJDZIECIE SZCZEGÓŁY

A tutaj uzasadnienie:

tabela2

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Mieszkaniec
+1

Mieszkaniec

Po prostu super super za malunki ktoś musi zapłacić dlaczego my i jeszcze podwyżka zajebi.......
red
+5

red

Na rynku powinny być co najmniej 2 restauracje, ruch samochodowy zamknięty od czerwca do września, a w tym okresie środkowa pierzeja zagospodarowana na jakąś atrakcję dla turystów i mieszkańców. Podobno lokal po dawnym SASie jest znowu wolny, więc może nasze władze pomyślą o powrocie restauracji na Rynek - przez 3 miesiące w roku możemy parkować nieco dalej.
metr 50 w kapeluszu
+4

metr 50 w kapeluszu

Opłaty w parkometrach powstały aby zapewnić rotacje wśród parkujących, ale ostatnio miejsc ubyło a samochodów przybywa z roku na rok. Abonamenty za 10 zł zapychają całą strefe. Proponuje przenieść z rynku urząd w inne miejsce wtedy ani pracownicy ani petenci nie będą musieli parkować na rynku :) bo turystów tam i tak nigdy nie było.
Zły
+2

Zły

No i mamy konsekwencje akcji Pana nieudolnie ubiegającego się o stołek burmistrza, przez niego mamy brzydki pomalowany rynek i teraz podwyżki. Brawo !
Angela
+16

Angela

Ludzie! Czemu tak tanio? Powinno od razu być 5 pln za pierwsze pół godziny a potem po 5 za każdą następną. Za parkowanie pod własnym domem i na własnym terenie 1 pln/h. Oczywiście zwolnieni z opłaty powinni zostać wszyscy radni, zarząd miasta, pracownicy urzędu miejskiego oraz prezesi gminnych spółek i funkcjonariusze straży miejskiej, bo oni przecież pracują dla miasta, więc coś im się należy. Brawo!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: