Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

received 849887355638090Miesiąc od tego, jak nasza gmina funkcjonuje na na nowych zasadach dotyczących segregacji i odbioru odpadów. I jakby nie było zmiany. Bo czy ktoś zauważył coś nowego poza ulotkami z zasadami nowej segregacji?228704470 3984967388281152 4658963393603964164 n
 Problem odpadów w naszej gminie jest niezmienny. Miasto i gmina tonie w śmieciach. Parki, skwery zasypane odpadami. Pisaliśmy na ten temat już tyle artykułów, że zliczyć już trudno. Ale to nasze pisanie jest chyba bezcelowe. Bo co zmienia? Czasami ktoś się pofatyguje, by problem rozwiązać. Ale to często po naszej telefonicznej interwencji u odpowiednich służb. 

Tym razem przedstawiamy kolejne zdjęcia. 

Park i wysypujący się pojemnik oraz teren ogródków działkowych Odnowa I położonych za cmentarzem. 

Piękne widoczki? Takie właśnie można zobaczyć w trakcie sezonu w naszej gminie. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

zaiks
+5

zaiks

Cytuję Zaniepokojony:
nie masz racji. Za Ekomu i poprzedniej umowy sytuacja zdecydowanie się poprawiła. Obecnie nowa umowa jest wynikiem specyfikacji jaką przygotował Burmistrz. Chcąc ograniczyć tonaż wywozu śmieci a tym samym jeszcze większe podwyżki dostaliśmy po dwa kosze: mieszane i bio. Resztę musimy pakować do worków . W żadnej gminie , którą obsługuje EKOM nie ma takiego cyrku. Dlatego w takiej sytuacji nie będzie lepiej a wręcz przeciwnie . Dojdzie do wielu konfliktów między sąsiadami a policja już interweniuje . Ogólnie rzecz ujmując wielki bałagan z której znana jest nasza gmina

czyli dobrze mówię, odkąd ECOM wziął się za wywóz śmieci to w mieście zrobił się jeden wielki burdel...
Zaniepokojony
+5

Zaniepokojony

nie masz racji. Za Ekomu i poprzedniej umowy sytuacja zdecydowanie się poprawiła. Obecnie nowa umowa jest wynikiem specyfikacji jaką przygotował Burmistrz. Chcąc ograniczyć tonaż wywozu śmieci a tym samym jeszcze większe podwyżki dostaliśmy po dwa kosze: mieszane i bio. Resztę musimy pakować do worków . W żadnej gminie , którą obsługuje EKOM nie ma takiego cyrku. Dlatego w takiej sytuacji nie będzie lepiej a wręcz przeciwnie . Dojdzie do wielu konfliktów między sąsiadami a policja już interweniuje . Ogólnie rzecz ujmując wielki bałagan z której znana jest nasza gmina
zaiks
+9

zaiks

Odkąd ECOM zajął się wywozem śmieci w Głuchołazach to miasto stało się wielkim brudnym wysypiskiem śmieci a władza z burmistrzem na czele spokojnie na to patrzy, widocznie ma w tym jakiś interes. Jak Komunalnik wywoził śmieci to nie było takiego syfu w mieście...

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: