Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

kot
Ulica Sobieskiego. Przykry widok - na ulicy leży martwy, potrącony przez samochód, kot. Wezwania mieszkańców o pozbieranie zwłok przyniosły efekt. Straż Miejska szybko uporała się z niewdzięczną rolą porządkowych ulic. Wynajęcie firmy, która mogłaby to robić jest bardzo kosztowne, więc wiele gmin zleca taką pracę swoim służbom.  Tak zresztą od wielu lat jest w naszej gminie.  Ale tym razem poszło coś nie tak.  Jak jeszcze kiedyś byliśmy zapewniani przez komendanta SM, pozbierane zwłoki są wywożone do specjalistycznej firmy zajmującej się utylizacją martwych zwierząt. 

Dziś coś w tej procedurze po prostu "nawaliło". Co zrobili funkcjonariusze SM? Wrzucili martwe zwierzę do worka na śmieci i podrzucili pod płot. 

Jak zapewniają mieszkańcy, bezskutecznie prosili SM o dokończenie "roboty". Jednak do teraz, jak informują ci sami mieszkańcy, kot nadal leży tam, gdzie został porzucony. 

Mamy nadzieję, że ten tekst spowoduje, że zwierze trafi we właściwe miejsce. Niestety, nie udało się nam skontaktować z komendantem SM z prośbą o zmobilizowanie swoich podwładnych do właściwego dokończenia interwencji. 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

kabat
+3

kabat

Dzisiaj sobota i od rana na dworcu PKP ok dziesięciu pijaków pije alkohol, komentant straży miejskiej nie reaguje na sygnały, jak się do nich zadzwoni to odpowiadają krótko że nie ma patrolu, a wiecie dlaczego nie ma? bo patrol śpi na parkingu przy cmentarzu. Co oni tam mają w biały dzień do roboty? dlaczego kamera na dworcu ustawiona jest nie tak żeby widzieć pijaków pijących i śpiących na ławkach. dlatego tak jest bo nie muszą reagować skoro nic nie widać. Komendant straży powinien zrezygnować że swojego stanowiska bo nie obchodzi go to, co się dzieje w mieście tylko patrzy aby dorobić do emerytury, wstyd i hańba!!!
zuber
+7

zuber

A na dworcu PKP jak chlali tak chleją dalej, zbieranina z Konradowa i inna szumowina z Głuchołaz, codziennie te same ryje i te same przekleństwa ale widocznie komendant straży ma to w d......... bo wyśle strażnika raz na jakiś czas a jak on idzie to taką drogą że żule widzą go z daleka i chowają alkohol...może trzeba zmienić komendanta na bardziej zainteresowanego sytuacją w Głuchołazach a nie emeryta, który dorabia nie robiąc nic...

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: