Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

img 20210626 wa0000Sezon turystyczny zbliża się wielkimi krokami. Właściwe to już jest. No a jak są turyści to i potrzeby. Pomijamy tu potrzeby mieszkańców. CI wiedzą, gdzie się udać, by załatwić swą potrzebę. Cichy zaułek na czyimś podwórku, jakiś zagajnik, murek... Już chyba wszyscy domyślają się, o jakie potrzeby chodzi. I tu pojawia się problem. Oto bowiem, jedyny, nowoczesny, pawie nówka miejski szalet jeszcze nie obes...any (pardon, śmigany) jest... nieczynny. 

Przyznać się, kto miał obstrukcję? Albo kto zdewastował? 

Fajnie, prawda? Postawiono ultranowoczesny szalet (jak na głuchołaskie możliwości) i ten już nieczynny. A może nikt go nie pilnuje? Gdzie monitoring? A w końcu - czy w tym mieście mieszka ktoś, kto szanuje publiczną własność?

Trzeba by stworzyć dla turystów mapkę krzaczków, zaułków i innych ustronnych miejsc, gdzie będzie mógł załatwić w tym mieście swą potrzebę. Bo na toaletę, która będzie służyła wszystkim przyjdzie nam czekać jak na ... zaparcie (czego nikomu nie życzymy).

 

szalet1

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

anonimus
+4

anonimus

Poziom artykułu... dno. To że dewastacja to trudno, stało się i zostanie pewnie naprawione. A to jest akurat nie prawdą, że nie używany był. Działa już dłuższy czas, sam już z niej nawet korzystałem kilkukrotnie. Redakcja chce docelowo "dowalić" burmistrzowi i władzy... Naprawią i będzie po kłopocie. Ale nie no oczywiście redakcja jak zawsze musi bezsensu pojechać po władzy i napisał artykuł o poziomie dna totalnego.... dziennikarstwo to nie jest chyba wasza dobra strona....
wojtek
+1

wojtek

Każdy komu się chce powinien iść pod urząd i narobić pod drzwi to może wtedy dotrze do rządzących jak bardzo potrzebna jest toaleta miejska
Dziadek
+11

Dziadek

Kto wpadł na tak wspaniały pomysł , aby ulokować nowoczesny szalet w tym miejscu. Ani to logistycznie logiczne, dla turystów bez oznakowania z innych części miasta, bez bieżącej kontroli ( brak monitoringu, ruch w tym miejscu znikomy). Dlaczego władze miasta tak boją się ,, coś zrobić " z wyremontowanym placem ( tzw. małym Rynkiem) za Urzędem Miasta. W tym miejscu nie doszło by do dewastacji WC, tam wszystko widać w dzień i w nocy. Każdy turysta bez problemu dotarłby w to miejsce. Można tam zrobić parking dla pracowników Urzędu w godzinach ich pracy ( przecież blokują połowę miejsc parkingowych w Rynku w godz. 7.00-15.00). Burmistrzu obudź się, pracownicy Urzędu odpowiedzialni za funkcjonowanie miasta nic nie robią!
LOGISTYKA
+21

LOGISTYKA

Powiedzmy sobie szczerze...to nie kabaret, to tylko brak właściwego logistycznego zarządzania zasobami miejskimi...Inter Marche - Toaleta dla klientów sklepu, kilka stacji paliw - Toalety dla klientów, Restauracje rozciągnięte przez centrum miasta i w Zdroju i na obrzeżach - Toalety dla klientów, przy Dworcu autobusowym poniżej peronu kolejowego - Toaleta miejska, w Zdroju koło fontanny - Toaleta miejska...
Klientami poszczególnych punktów mogą być każde w sumie osoby, które nawet przysłowiowy soczek za złotówkę sobie kupią choćby w Inter Marche czy na stacji paliw...Żaden też nie byłby problem za niewielkie pieniądze wyremontować obie toalety miejskie(Dworzec Autobusowy i przy fontannie w Zdroju) i zatrudnić przysłowiową Babcie Klozetową oraz symboliczną złotówkę za to pobierać...w Urzędzie miasta też zresztą jest toaleta miejska...kłopot w tym, że miasto nawet nie potrafi oznakować przestrzeni publicznej na tyle wyraźnie by na każdym skrzyżowaniu każdej ulicy każdy człowiek w sposób CZYTELNY ZAUWAŻYŁ INFORMACJE GDZIE JEST TOALETA I ILE METRÓW JEST DO NIEJ LUB ILE MINUT DO NIEJ SIE IDZIE!!! Głuchołazy to nie metropolia tylko małe przytulne miasteczko o powierzchni nawet zwyczajnej dzielnicy w duzych miastach...Można było za niewielkie pieniądze wyremontowac to co się ma oraz oznakować właściwie i tez by wystarczyło bo Głuchołazy to nie Krupówki!!!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: