Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

167553030 908974849866994 4891614984694417007 nPewien mieszkaniec gminy wykazał się iście obywatelską postawą, gdy w świąteczną niedzielę na krętej i wąskiej drodze prowadzącej przez Konradów zatrzymał pijanego kierowcę. Nie pisalibyśmy o tym, gdyby nie to, że młody mieszkaniec gminy nie tylko zabrał kluczyki pijanemu, ale doprowadził także do jego ujęcia przez policję.  Zasnął za kierownicą samochodu. Mieszkaniec jadący nieco później zatrzymał się, zdziwiony autem pozostawionym niemal na środku jezdni. Gdy podszedł, pijany obudził się, chcąc jechać dalej. - Gdy go obudziłem, bo blokował drogę, chciał odpalić auto. Gdy stwierdziłem, że jest pijany, zabrałem mu kluczyki, włączyłem światłą awaryjne - pisze czytelnik. - Potem zaczął uciekać. Zadzwoniłem po Policję i pobiegłem za nim. 

 

Zapytaliśmy rzecznik prasową policji, sierż. sztab. Agnieszkę Huczek o dalsze losy pijanego kierowcy:

 

4 kwietnia 2021 r. funkcjonariusze KP w Głuchołazach otrzymali zgłoszenie od 27 letniego mężczyzny, że ujął on nietrzeźwego kierowcę. Policjanci w trakcie podjętych czynności ustalili, że zgłaszający wyczuł od kierowcy woń alkoholu i postanowił uniemożliwić mu jazdę samochodem. 27 latek poinformował funkcjonariuszy, że kierujący pojazdem marki Opel poszarpał się z nim, a następnie uciekł przed przyjazdem patrolu w kierunku pól uprawnych. W chwili obecnej prowadzone są czynności wyjaśniające w kierunku art. 87 k.w. Mężczyźnie za popełnione wykroczenie grozi kara do 5000 zł grzywny.

 

  Głos nagrywającego na jego prośbę zmieniono.  

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

jasuper
+10

jasuper

Tępić z całą surowością pijakow drogowych, co za bydlaki żeby wsiadać po pijanemu za kierownice, niech sam się zabije jak ma ochotę ale niech nie stwarza zagrożenia dla innych, ja bym takiego spałował na kwaśne jabłko i wsadził do więzienia na kilka lat o chlebie i wodzie

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: