Drukuj
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

sklodowskiejSkarżą się mieszkańcy ulicy Skłodowskiej. Skarżą na bezsilność służb, które nie mogą albo nie chcą rozwiązać problemu nietrzeźwych, którzy w kamienicy przesiadują przeszkadzając mieszkańcom w kamienicy.  Lokalni "menelsi" znaleźli sobie lokum, w którym mogą przesiadywać spożywając alkohol i uprzykrzać życie mieszkańcom. Mieszkańcy próbują walczyć z pijaczkami, ale na nic to. Prośby o interwencję policji czy straży miejskiej spełzły na niczym, bo proceder trwa w najlepsze. 

Pisze do nas mieszkaniec:

(...) chodzi mi o to żeby nagłośnić sprawę iż policja jest bezsilna i nic nie robi w kierunku aby pomóc mieszkańca. Pod klatką przesiadują i spożywają alkohol. Mieszkańcy wywalczyli gałkoklamkę,  która notorycznie jest wyłamywana albo w zamek wsadzane są różne przedmioty. Teraz czeka nas remont drzwi i założenie domofonu. Obawiamy się, że również będzie to demolowane na oczach kamery, która wisi na budynku. Nie wiemy gdzie możemy zwrócić się z pomocą i nagłośnić tą sytuację. 

Nad ulicą, nad samym wejściem do kamienicy wisi kamera. Tylko po co? Zastawiają się mieszkańcy. A może to atrapa?

Nie najlepiej dzieje się także naprzeciw kamienicy. 

Informacja od czytelnika:

Po drugiej stronie ulicy Skłodowskiej.

Późną jesienią Strażnik Miejski chodził i pytał ,kto wysypał glinę i kafle po lewej stronie śmietnika i gruz po prawej stronie koszy na śmieci. Z tego co okoliczni mieszkańcy mówią znalazł winowajców. Po ok 4 miesiącach gruzu pod garażem przybyło ,gliny i kafli po rozbiórce pieca lekko ubyło . Ciekawe kto to ma posprzątać.

sklodowskiej2

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0