Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

sklodowskiejSkarżą się mieszkańcy ulicy Skłodowskiej. Skarżą na bezsilność służb, które nie mogą albo nie chcą rozwiązać problemu nietrzeźwych, którzy w kamienicy przesiadują przeszkadzając mieszkańcom w kamienicy.  Lokalni "menelsi" znaleźli sobie lokum, w którym mogą przesiadywać spożywając alkohol i uprzykrzać życie mieszkańcom. Mieszkańcy próbują walczyć z pijaczkami, ale na nic to. Prośby o interwencję policji czy straży miejskiej spełzły na niczym, bo proceder trwa w najlepsze. 

Pisze do nas mieszkaniec:

(...) chodzi mi o to żeby nagłośnić sprawę iż policja jest bezsilna i nic nie robi w kierunku aby pomóc mieszkańca. Pod klatką przesiadują i spożywają alkohol. Mieszkańcy wywalczyli gałkoklamkę,  która notorycznie jest wyłamywana albo w zamek wsadzane są różne przedmioty. Teraz czeka nas remont drzwi i założenie domofonu. Obawiamy się, że również będzie to demolowane na oczach kamery, która wisi na budynku. Nie wiemy gdzie możemy zwrócić się z pomocą i nagłośnić tą sytuację. 

Nad ulicą, nad samym wejściem do kamienicy wisi kamera. Tylko po co? Zastawiają się mieszkańcy. A może to atrapa?

Nie najlepiej dzieje się także naprzeciw kamienicy. 

Informacja od czytelnika:

Po drugiej stronie ulicy Skłodowskiej.

Późną jesienią Strażnik Miejski chodził i pytał ,kto wysypał glinę i kafle po lewej stronie śmietnika i gruz po prawej stronie koszy na śmieci. Z tego co okoliczni mieszkańcy mówią znalazł winowajców. Po ok 4 miesiącach gruzu pod garażem przybyło ,gliny i kafli po rozbiórce pieca lekko ubyło . Ciekawe kto to ma posprzątać.

sklodowskiej2

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

BAR
+6

BAR

JAK WIDAC STRAŻ MIEJSKA POWINNA BYĆ DAWNO ROZWIĄZANA JAK W NIEKTÓRYCH GMINACH W POLSCE , JEST PO PROSTU NIEPOTRZEBNA NIKOMU ZAJMUJĄ SIĘ TYLKO PSAMI I KOTAMI . PANIE BURMISTRZU ODWAGI
anonimus
+2

anonimus

Nie rozumiem co w tej sprawie ma zrobić monitoring? Rozumiem, że reakcje względem tych co przesiadują w budynku powinny być ale jeśli oni siedzą w budynku, co jest napisane w artykule ze są w lokum, to jak to maja zobaczyc?
myjnia
+6

myjnia

polewać ich zimną wodą z wiadra z okien lub z hydrantu...przynajmniej śmierdzieć nie będzie, a poza tym to jak wszyscy skutecznie wspólnie będą tak robić tym menelom to na pewno już tam nie będą przesiadywać tylko nieco umyci pójdą dalej i tak do skutku i albo w końcu menele wytrzeźwieją i zmądrzeją albo dostaną zapalenie płuc a cmentarz i tak wszystko przyjmie... :-* :P ;-) a łapiduchy pomogą trafić do dołka :lol:
BOOS
+8

BOOS

GLOWNYM PRZESIADUJACYM W TEJ BRAMIE TO LUKASZ G.KTORY NOTORYCZNIE POD WPLYWEM ALKOCHOLU PRZYJEZDZA NA ROWERZE AZ ZAL RODZICOW ZE MAJA TAKIEGO SYNA :D :D :D
jubkok
+5

jubkok

Cytuję wodnik szuwarek:
Nie wiem jak dzisiaj, ale w pomieszczeniu po byłym szewcu, przy piekarni "Kinal" przy ul. Kraszewskiego, też znajdował się lokal dla meneli.

Wszystkich meneli z gminy Głuchołazy powinno się zamknąć w obozie otoczonym murem żeby nie mieli możliwości wyjścia do miasta i straszenia ludzi swoim wyglądem i cuchnącym odorem alkoholowym, niech mieszkają sobie razem odizolowani od normalnych ludzi...
wodnik szuwarek
+4

wodnik szuwarek

Nie wiem jak dzisiaj, ale w pomieszczeniu po byłym szewcu, przy piekarni "Kinal" przy ul. Kraszewskiego, też znajdował się lokal dla meneli.
juby
+18

juby

Policja jeździ sobie radiowozem po mieście i w czasie jazdy spożywa posiłek nie widząc nic poza swoim śniadaniem, wjeżdża na dworzec PKS, robi runde w koło i wyjeżdża a na dworcu PKP na ławeczce menele z Konradowa piją alkohol, jeden z wózkiem, drugi kulawy a trzeci brudny i pijany, za chwilę dochodzą głuchołaskie lumpy i jest wesoło, śpiewy, przekleństwa itp., Taj jest codziennie a policja przejeżdża raz na tydzień i nawet nie wysiądzie z auta żeby tych meneli rozgonić...

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: