Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

screenshot 20210119 103921Znamy już szczegóły zaplanowanej inwestycji drogowej w Głuchołazach. Dziś odbyła się konferencja prasowa GDDKiA, w której wzięliśmy udział. Oczywiście konferencji online, gdzie zaproszeni przedstawiciele mediów mogli zapoznać się z wykonanymi w 2020 roku inwestycjami jak i mogliśmy się dowiedzieć na temat tych inwestycji drogowych, które są w realizacji bądź dopiero się rozpoczną na terenie województwa. Była to okazja do zapoznania się z zamierzeniami dotyczącymi przebudowy ciągu drogi w Głuchołazach.screenshot 20210119 173024
 Będzie rondo i dwa skrzyżowania z sygnalizacją świetlną - rondo powstanie przy moście Andrzeja, natomiast sygnalizacja, oprócz tej obecnej na skrzyżowaniu Bohaterów Warszawy i Sikorskiego (ta zostanie unowocześniona), powstanie także na drugim ważnym skrzyżowaniu - przy szpitalu.

Kamienica przy moście Andrzeja, według zapowiedzi, jednak zostanie wyburzona. Nie sprawdziły się zapowiedzi Posła Kamila Bortniczuka, który na FB informował, że w trakcie rozmów kamienicę udało się ochronić od zburzenia. Natomiast udało się tak zaprojektować ulicę Sikorskiego, że wjazd w ul. Opolską jednak powstanie. 

Nie ma konferencji prasowej bez możliwości zadawania pytań. Skorzystaliśmy z tej okazji by zapytać o szczegóły przedsięwzięcia. Przepraszamy za słabą jakość zapisu audio - wideo. Nagrywaliśmy konferencję swoimi metodami, nie czekając na jej oficjalne nagranie, które w postaci pliku mamy otrzymać od GDDKiA. 

 Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


2 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przejdź do działu bezpłatnych ogłoszeń lokalnych.

Dodaj swoje nowe ogłoszenie.

Przeczytaj także: