Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

prot
W Nysie już za chwilę rozpocznie się protest. W Prudniku o 17. To pokłosie tego, co wywołało ogólnokrajowy protest kobiet przeciwko zakazowi aborcji z przyczyn eugenicznych.  Kobiety a wraz z nimi mężczyźni ruszyli, mimo zakazowi gromadzenia się, walczyć z kolejnymi zakazami narzucanymi przez władze i kościół. 

Teraz Prudnik pisze: "„Przynieście ze sobą znicze, kwiaty, megafon i transparenty! Zrobimy na koniec przemarsz! Oczywiście wiemy, że nie wolno robić zgromadzeń powyżej pięciu osób, dlatego ustawimy się w grupach po 5 osób z zachowałem bezpiecznego odstępu. I pamiętajcie o maseczkach!” – informują przez media społecznościowe organizatorzy akcji."

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Miniu
+2

Miniu

Cytuję Claudia:
Jestem w 100% kobietą i nie życzę sobie żeby jakieś feministki mnie reprezentowały.Mam swoje zdanie i nie potrzebuję jakiś rozdartych i obrażających czyjeś uczucia wstrętnych bab żeby mnie reprezentowały.Z pustego nawet Salomon nie naleje.
Siądź na taborecie i oglądaj ukrytą prawdę, słoiki czy co tam jeszcze znajdziesz na swoim poziomie. A jak będziesz dalej bzdury pisać wyłącze Ci WIFI.
A i nie zapomnij dużo wody pić tylko niegazowanej. Gaz jeszcze większego bałaganu narobi. :D
Claudia
+3

Claudia

Jestem w 100% kobietą i nie życzę sobie żeby jakieś feministki mnie reprezentowały.Mam swoje zdanie i nie potrzebuję jakiś rozdartych i obrażających czyjeś uczucia wstrętnych bab żeby mnie reprezentowały.
Dziadek
+4

Dziadek

Pietrek, jesteś hipokrytą. Karę śmierci popierasz a prawdziwe życie opierasz tylko na prawach kościoła. To jest początek końca PiSu.

Komentarz Pietrka ukryty ze względu na zgłoszenia.
kraster
+9

kraster

Macie kapitalizm, nawet w socjaliźmie nie było tyle protestów co teraz, kościół siedział cicho i nie mieszał się do polityki a teraz księża chcą rządzić i mówić ludziom jak mają żyć a sami prowadzą życie hulaszcze, kobiety, alkohol i imprezy, bogate życie w luksusach, luksusowe bryki, urlopy po dwa razy w roku tak jak nasz proboszcz i wiele innych rzeczy na które nie stać zwykłych ludzi, oto obecny kapitalizm...

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: