Drukuj
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

wypadek123Znów to nieszczęsne skrzyżowanie. Kolejna stłuczka miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Chopina i Karłowicza. Który to już raz? Dopóki włodarze nie zrozumieją, jak poważnym zagrożeniem dla jadących, przede wszystkim spoza miasta, kierowców w odwiedziny do szpitali jest to skrzyżowanie, dopóki częste będą tu stłuczki, kolizje, albo poważne wypadki drogowe. Tuż przed 15-stą można było usłyszeć potężny huk ze strony skrzyżowania. Na miejscu okazało się, że w białą Toyotę uderzył inny samochód, który odjechał z miejsca wypadku. Na miejscu pozostał kierowca ze swoim pojazdem. Nie ma do tej chwili żadnych służb, mimo wszystko uważajcie poruszając się tamtędy.

 Można pisać i pisać o kolejnych zdarzeniach. Aż trudno zrozumieć, co kieruje włodarzami, by nie podejmować żadnych działań w kierunku poprawy bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu. Jeżeli formuła skrzyżowania równorzędnego nie spełnia swego zadania, może warto wprowadzić pierwszeństwo?  

Co ciekawe - do wypadków nie dochodziło, gdy na czas budowy nowego mostu na ul. Powstańców Śląskich na niniejszym skrzyżowaniu to pierwszeństwo było wprowadzone. Wówczas, przez kilka miesięcy cały ruch w stronę granicy przejęła ulica Chopina, Aleja Jana Pawła II, Parkowa. A mimo to, mimo natężonego ruchu do wypadku nie doszło. 

wwypadek123wypadek231wypadek4


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1