-
Nadrzędna kategoria: Aktualności
-
Opublikowano: 14 sierpień 2020
-
Poprawiono: 14 sierpień 2020
-
14 Sie 2020
-
Odsłony: 6942
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)
Wczoraj zdarzenie na. ulicy Sikorskiego. Dziś zderzenie na Bohaterów Warszawy.
Dwie osobówki zderzyły się przy skrzyżowaniu Bohaterów Warszawy i Powstańców Śląskich. Kierujący pojazdem marki BMW na niemieckich tablicach rejestracyjnych zderzył się z Fordem. Według świadków, kierowca BMW był nietrzeźwy i po zdarzeniu on, jak i pasażer zbiegli z miejsca wypadku. Szczegóły zdarzenia podamy później.
Aktualizacja:
Raport policji:
Kierowca samochodu marki BMW stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas jezdni uderzając w samochód osobowy marki Ford. W samochodzie były dwie osoby, które odniosły obrażenia i zostały zabrane do szpitala, który bo badaniach opuściły. Dlatego, że to obrażenie poniżej dni 7-miu, dlatego będzie prowadzone dochodzenie pod kątem doprowadzenia do klizji drogowej.
Sprawca kolizji był nietrzeźwy, miał we krwi powyżej 2 promili alkoholu. Po wypadku próbował oddalić się, jednak został ujęty przez policjantów w pościgu pieszym.
Dobry artykuł!0
Nie lubię1