Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

20150828 091415    Prezentujemy fotkę nadesłaną dziś przez czytelnika naszego portalu. Były radny nawoływał  - „nie płaćcie za parkingi”. Ciekawi jesteśmy jak kierowca tego samochodu odniósłby się do swojego wyczynu. Jeden bilet kupić czy dwa? Czy za takie parkowanie przewidziana jest kara? Oto jest pytanie…Jeszcze dużo wody upłynie w Białce nim posiadacze 4 kółek nauczą się nowego systemu parkowania wg. linii. Nowy system to także ograniczenia - jak mówi wiceburmistrz, Roman Sambor, linie to ubytek kilkunastu miejsc parkingowych. Konia z rzędem temu, kto policzy rzetelnie, ile miejsc na zatłoczonym i tak już do granic możliwości naszym niegdyś pięknym, pozbawionym samochodów i smrodu spalin rynku miejsc ubyło. 

 

Gdzie te czasy, gdy można było w ciszy posiedzieć w ogródku piwnym kawiarni Dacik czy Sas delektując się pięknem okolicy. Nasz rynek (tzw.  rondo) już tych czasów nie przypomina. A postulaty mieszkańców, które często wracają przy okazji wyborów by rynek znów zamknąć dla samochodów nadal są konsekwentnie, bez podania rzetelnych argumentów, ignorowane. Jak tu zrozumieć władzę, która stara się podnieść walory turystyczne miasteczka jednocześnie psując te starania. A tyle jest parkingów dookoła rynku, że śmiało można go zamknąć dla ruchu wracając do czasów, gdy rynek także był jednym z tych atrakcyjnych turystycznie miejsc, które warto było zobaczyć.

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

assssss
+2

assssss

Dobrze że go nie nagrał nijaki Zbigniew Ż. i nie wysłał nagrania do Komendy Powiatowej Policji w Nysie. On to lubi uważajcie na niego, porusza się prawdopodobnie białym punto i wszystkich nagrywa!!!!!!!!!
obserwer
+11

obserwer

Władza chce tu parkować bo mają bliżej do roboty. Tłuste lenie.
MIasteczko, którego walorami był spokój i separacja miejśc wypoczynku od tych ruchliwych już nie am tego odseparowania. Jest burdel. OIni chcą drugiego Karpacza. Nie w ten sposób. Wszędzie auta, hałaś kół na kostce i smród.

NIech sobie to upadłe miateczko Edzio z Romkiem wezmą. Turystykę to oni konsektwetnie od 12 lat niszczą pod pustymi frazesami o turystyce. Jakby chceili turystyke to rynek byłby tym wspaniałym rynkiem, który jest jednym z najładniejszych w europie ale Edek z Romkiem go niszczą.

Wszędzie auta. to się nazwya miasto tyrystyczne. Chyba przejazdem do Czech.

A takie mam marenia, że usiąde sobie na rynku pod parasolem przy piwku i będę podziwiał panoramę rynku, spacerujących ludzi, bawiące się dzieci. .

Ale to był tylkoi sen. Na razie jest bród , smród, tlukące się koła po bruku ( po jaką cholerę bruk jak wpuścili auta), i wołanie o pomstę - za znieszczone walory turystyczne miasta.

Dosyć już Romka i Edka.
gość
+1

gość

Trzeba było aż założyć stowarzyszenie aby zrobić ,,psikusa,, Gminie i pośmiewisko na cały świat z tą hecą liniową?A świstak siedzi w kącie i śmieje się do rozpuku. :D
hehehe
+4

hehehe

Miał nadzieję, że laweciarze go zawiną i problem z głowy ale widać nawet oni nie chcą multipli :D

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: