Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

105978877 1438290576377164 6732856411804320315 oMamy już wyniki dla trzech pierwszych miejsc w wyborach prezydenckich. Dane otrzymaliśmy po północy.  

OKW Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Szymon Hołownia
1 323 168 90
2 365 297 126
3 471 380 165
4 496 466 162
5 499 423 142
6 400 237 91
7 251 172 74
8 212 89 61
9 225 123 77
10 176 80 41
11 210 64 41
12 253 68 39
13 339 106 65
14 433 185 106
15 188 179 94
16 167 56 42
17 13 4 1
18 39 22 2
19 9 1 1
20 47 23 7
SUMA 5116 3143 1427

 Aktualizacja:

Oficjalne wyniki są już także dostępne na stronach PKW. Można je obejrzeć tutaj.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

KAT na POolgloowkoow
+3

KAT na POolgloowkoow

Cytuję Observer:
[quote name="KAT na POolgloowkoow"][quote name="Observer"][quote name="KAT na POolgloowkoow"]Brawo gmina Głuchołazy!!! Zwyciężył rozsądek !

Observer, nie powtarzaj się, bo co komentarz piszesz to samo. Zaciąłeś się czy tylko tyle zapamiętałeś z programu, ee przepraszam programu nie było, z WYSTĄPIEŃ twojego guru, nieudacznika Trzaskowskiego?
Piszesz bzdury, a jak cię wypunktowałem w innym artykule gdzie pytałem jak w Głuchołazach prosperują Zakłady Meblowe, Armatury, Galmet to języka ci zabrakło. Tak to twoi miszczowie doprowadzili do tego ze w Głuchołazach jedyny zakład teraz to papiernia i niemiecki Schattdecor.
BRAWO ty i PO!! Chcecie doprowadzić do ruiny Polskę, żeby znowu przytakiwała Niemcom i Francji,tak jak dawniej dla marnego stanowiska waszego innego guru Tuska. Oglądnijcie sobie swojego guru w filmie "Nocna Zmiana" tam widać kto był za POLSKĄ .
Z jednym się z tobą zgodzę - tak to brak edukacji waszego elektoratu, co się dziwić to sami SBole, niewykształceni i tzw mohery. Tak mohery - POwskie i KODziarskie, to oni pokazali kto tu jest rozhisteryzowanym moherem, mającym za nic demokrację. WSTYD!!!!


Pytasz o rozkradziony lub sprzedany za bezcen majątek w Głuchołązach. Nie zastanowisz się kto go sprzedał ( i przy okazji jego syneczek spalił schronisko na Górze Chrobrego). "Nocna zmiana"? Naoglądasz się paradokumentów PISowskich i bierzesz je za prawdę. Coś co został wyprodukowane na zlecenie PIS, TVPIS lub IPN nie zasługuje na wiarę bo to czyste zakłąmywanie historii.
Tak chwaląc reżim bandy Kaczyńskiego może ty odpowiesz na moje pytania:

1.W których więzieniach siedzi osądzona mafia VAT, wszak obiecali pozamykać?
2. O ile obniżono podatek VAT, obietnica wyborcza?
3. O ile podniesiono kwotę wolną od podatku, obiecywał pan Duda?
4. Kto mieszka w 100 tysiącach mieszkań plus?
5. Kto jeździ milionem samochodów elektrycznych, zobowiązanie pana Morawieckiego?
6. Jakie wojska latają zakupiony helikopterami dla armii?
6. Kto oddycha czystym powietrzem i w jakiej miejscowości?
7. Dokąd pływają promy ze szczecińskiej stoczni, wszak zardzewiałe stępki już widzieliśmy?
8. O ile krótsze są kolejki do lekarzy?
9. Ile łóżek szpitalnych przybyło w Polsce?
10. Jak zmalały kolejki w sądach i skróciły się czasy rozpraw?
11. Ilu Polaków wróciło z emigracji zarobkowej?
12. Ilu Polaków wyjechało na dobre z kraju?
13. Gdzie jest pół miliarda posadzonych drzew?
14. O ile mniej węgla sprowadzamy z Rosji?
15. O ile wzrósł udział energii odnawialnej w bilansie energetycznym Polski?
16. Gdzie jest wrak Tupolewa, miał być zaraz po objęciu władzy przez PIS?Widzę, że tak się orientujesz w polityce jak i najnowszej historii jak twój guru Czosnkowski i tak jak łon, nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie tylko wywijasz kota ogonem. No kto rozgrabił te zakłady w Głuchołazach, w Nysie, w Opolu, we Wrocławiu, Warszawie i całej Polsce? Posprzedawali je za bezcen. przepraszam Oni wtedy śmiejąc się z takich jak ty naiwnych szaraków, przy whiski i cygarach, mówili że to są transakcje samofinansujące się. To znaczy że sprzedając stany magazynowe tych zakładów, maszyny i urządzenia spłacali je w 100%. Zostawały im budynki i grunty, na których zarabiali miliardy. Zacytuje twoje słowa "brak edukacji" się kłania.
Nocna zmiana" nie jest paradokumentem tylko dowodem na małość dzisiejszych PełOwców. Proponuję się z nim zapoznać, a potem wypowiadać. Nie był robiony na zlecenie PIS, TVPis czy nawet IPN, bo najzwyklej w świecie tych instytucji i partii wtedy nie było w Polsce. Kolejny raz cię zapewne ZAWSTYDZIŁEM!!!
Mądrzy ludzie wiedzą że gwarantem żeby to nie wróciło jest DUDA. Mohery KODziarskie i PełOwskie będą głosować na Czosnkowskiego, bo on im przywróci obcięte emerytury.....
KAT na POolgloowkoow
+2

KAT na POolgloowkoow

Cytuję antypis:
Cytuję KAT na POolgloowkoow:
Cytuję antypis:
Cytuję KAT na POolgloowkoow:

Dawny mieszkaniec Głuchołaz, teraz niestety Warszawy :-)


Dawny mieszkaniec Głuchołaz teraz na szczęście poza krajem
Jakoś nie podzielam Twojego zdania .Pewnie większość którzy zagłosowali na Dudę to 500+ i moherowe berety. Takich w Głuchołazach nie brakuje . W kraju którym obecnie mieszkam Duda dostał tylko 16 procent głosów ..A wiesz dlaczego ? Bo za pewne tak samo jak ja kiedyś by chcieli wrócić do kraju. Tylko żeby jeszcze było do czego... Jeśli nadal będziecie głosować na pisiorów to niedługo będziecie w czarnej dudzie...Zobacz jakie jest teraz zadłużenie Polski. Każdego dnia przybywa ok 200 mln...no ale macie Dudę i 500 +


Twoje argumenty są słabe, jak większość wypowiedzi PełOwców. Czechy to nie zagranica, nie przesadzaj. Chcesz wrócić do kraju to wsiądź na rower i przyjedź z Mikulovic. Za granicą Duda dostał 51%, to by wystarczyło wygrać w I turze. A wiesz dlaczego tyle dostał, bo np do USA wyjechali kiedyś, za komuny (czyli za takiego PO lat 60,70,80 tych) prawdziwi patrioci, którzy interesowali się Polską, bo tu mieli rodziny i ich wspomagali. A do Czech wiesz kto wyjechał? Wiesz bo sam pewnie tak zrobiłeś. Ci którzy chcieli ominąć ZUS,płacić mniejsze podatki czyli myślenie nie dalej niż czubek własnego nosa. Jak pisał słusznie Observer - wszystko rozbija się o edukację. Żeby o czymś pisać to trzeba najpierw się poduczyć. Piszesz coś tam o zadłużeniu - skąd masz takie informacje? Z TVNu? W tym roku po raz pierwszy od 30 lat mieliśmy mieć zbilansowany budżet!!!! Międzynarodowe instytucje ratingowe, podnoszą Polsce od kilku lat ratingi, dane z GUSu mówia same za siebie. Trzbe tylko chcieć się douczać! Ot i cała Twoja filozofija Trzask nęła.Wiesz co nie będę z Tobą więcej debatować bo szkoda mi czasu na takich jak ty pustych pisiorów.Ustaw się lepiej po 500+ bo gdyby nie jamłużna to byś się z łabędziami o chleb bił. W Czechach to ja byłem chyba ostatnio z 10 lat temu Tak że wez sobie ten swój rowerek i jedz na wczasy za pieniądze które rzekomo Adrian ze swoich rozdaje


Kolego antyrozum, czy jak ty tam masz. Nerwy ci puszczajoo, mam nadzieje ze tylko nerwy masz słabe.Powiem ci tak- ja tam 500+ nie potrzebuje bo jestem zamożnym człowiekiem i osiągnąłem to własną ciężka pracą - wiem wiem, PełOwcy nie wiedzoo co to ciężka praca. Zapewne wykupiłbym ciebie z całym dobytkiem i rowerem którym "wracasz" z Jesenika do Kraju co sobotę na zakupy .
Ja tylko mam nadzieję ze tak ty jak i reszta PełOwców jest honorowa (nie mylcie z honorarium) i nie bierze 500+, bo przecież wg was to zabija gospodarkę. Wierzę że okoliczne domy dziecka lub podobne organizacje cieszą się z waszych comiesięcznych datków w kwocie 500zł bo zgodnie z waszą troską o gospodarkę te przekazywane im pieniądze bardzo ją wspierają. Tak robią honorowi ludzie. Brawo!!!
antypis
-5

antypis

Cytuję KAT na POolgloowkoow:
Cytuję antypis:
Cytuję KAT na POolgloowkoow:

Dawny mieszkaniec Głuchołaz, teraz niestety Warszawy :-)


Dawny mieszkaniec Głuchołaz teraz na szczęście poza krajem
Jakoś nie podzielam Twojego zdania .Pewnie większość którzy zagłosowali na Dudę to 500+ i moherowe berety. Takich w Głuchołazach nie brakuje . W kraju którym obecnie mieszkam Duda dostał tylko 16 procent głosów ..A wiesz dlaczego ? Bo za pewne tak samo jak ja kiedyś by chcieli wrócić do kraju. Tylko żeby jeszcze było do czego... Jeśli nadal będziecie głosować na pisiorów to niedługo będziecie w czarnej dudzie...Zobacz jakie jest teraz zadłużenie Polski. Każdego dnia przybywa ok 200 mln...no ale macie Dudę i 500 +


Twoje argumenty są słabe, jak większość wypowiedzi PełOwców. Czechy to nie zagranica, nie przesadzaj. Chcesz wrócić do kraju to wsiądź na rower i przyjedź z Mikulovic. Za granicą Duda dostał 51%, to by wystarczyło wygrać w I turze. A wiesz dlaczego tyle dostał, bo np do USA wyjechali kiedyś, za komuny (czyli za takiego PO lat 60,70,80 tych) prawdziwi patrioci, którzy interesowali się Polską, bo tu mieli rodziny i ich wspomagali. A do Czech wiesz kto wyjechał? Wiesz bo sam pewnie tak zrobiłeś. Ci którzy chcieli ominąć ZUS,płacić mniejsze podatki czyli myślenie nie dalej niż czubek własnego nosa. Jak pisał słusznie Observer - wszystko rozbija się o edukację. Żeby o czymś pisać to trzeba najpierw się poduczyć. Piszesz coś tam o zadłużeniu - skąd masz takie informacje? Z TVNu? W tym roku po raz pierwszy od 30 lat mieliśmy mieć zbilansowany budżet!!!! Międzynarodowe instytucje ratingowe, podnoszą Polsce od kilku lat ratingi, dane z GUSu mówia same za siebie. Trzbe tylko chcieć się douczać! Ot i cała Twoja filozofija Trzask nęła.Wiesz co nie będę z Tobą więcej debatować bo szkoda mi czasu na takich jak ty pustych pisiorów.Ustaw się lepiej po 500+ bo gdyby nie jamłużna to byś się z łabędziami o chleb bił. W Czechach to ja byłem chyba ostatnio z 10 lat temu Tak że wez sobie ten swój rowerek i jedz na wczasy za pieniądze które rzekomo Adrian ze swoich rozdaje
Observer
-4

Observer

Cytuję KAT na POolgloowkoow:
[quote name="Observer"][quote name="KAT na POolgloowkoow"]Brawo gmina Głuchołazy!!! Zwyciężył rozsądek !

Observer, nie powtarzaj się, bo co komentarz piszesz to samo. Zaciąłeś się czy tylko tyle zapamiętałeś z programu, ee przepraszam programu nie było, z WYSTĄPIEŃ twojego guru, nieudacznika Trzaskowskiego?
Piszesz bzdury, a jak cię wypunktowałem w innym artykule gdzie pytałem jak w Głuchołazach prosperują Zakłady Meblowe, Armatury, Galmet to języka ci zabrakło. Tak to twoi miszczowie doprowadzili do tego ze w Głuchołazach jedyny zakład teraz to papiernia i niemiecki Schattdecor.
BRAWO ty i PO!! Chcecie doprowadzić do ruiny Polskę, żeby znowu przytakiwała Niemcom i Francji,tak jak dawniej dla marnego stanowiska waszego innego guru Tuska. Oglądnijcie sobie swojego guru w filmie "Nocna Zmiana" tam widać kto był za POLSKĄ .
Z jednym się z tobą zgodzę - tak to brak edukacji waszego elektoratu, co się dziwić to sami SBole, niewykształceni i tzw mohery. Tak mohery - POwskie i KODziarskie, to oni pokazali kto tu jest rozhisteryzowanym moherem, mającym za nic demokrację. WSTYD!!!!


Pytasz o rozkradziony lub sprzedany za bezcen majątek w Głuchołązach. Nie zastanowisz się kto go sprzedał ( i przy okazji jego syneczek spalił schronisko na Górze Chrobrego). "Nocna zmiana"? Naoglądasz się paradokumentów PISowskich i bierzesz je za prawdę. Coś co został wyprodukowane na zlecenie PIS, TVPIS lub IPN nie zasługuje na wiarę bo to czyste zakłąmywanie historii.
Tak chwaląc reżim bandy Kaczyńskiego może ty odpowiesz na moje pytania:

1.W których więzieniach siedzi osądzona mafia VAT, wszak obiecali pozamykać?
2. O ile obniżono podatek VAT, obietnica wyborcza?
3. O ile podniesiono kwotę wolną od podatku, obiecywał pan Duda?
4. Kto mieszka w 100 tysiącach mieszkań plus?
5. Kto jeździ milionem samochodów elektrycznych, zobowiązanie pana Morawieckiego?
6. Jakie wojska latają zakupiony helikopterami dla armii?
6. Kto oddycha czystym powietrzem i w jakiej miejscowości?
7. Dokąd pływają promy ze szczecińskiej stoczni, wszak zardzewiałe stępki już widzieliśmy?
8. O ile krótsze są kolejki do lekarzy?
9. Ile łóżek szpitalnych przybyło w Polsce?
10. Jak zmalały kolejki w sądach i skróciły się czasy rozpraw?
11. Ilu Polaków wróciło z emigracji zarobkowej?
12. Ilu Polaków wyjechało na dobre z kraju?
13. Gdzie jest pół miliarda posadzonych drzew?
14. O ile mniej węgla sprowadzamy z Rosji?
15. O ile wzrósł udział energii odnawialnej w bilansie energetycznym Polski?
16. Gdzie jest wrak Tupolewa, miał być zaraz po objęciu władzy przez PIS?
17. Gdzie jest narodowa zgoda i połączenie wszystkich Polaków - cały świat z was się śmieje - komuniści i złodzieje. ?
18. O ilu pracowników zmniejszono zatrudnienie w ministerstwach i instytucjach centralnych ?
19. Gdzie można przeczytać aneks do raportu WSI, kiedy rozliczone zostaną wydatki komisji Macierewicza?
20. Kto jeździ po 100 obwodnicach polskich miast?
21. Kiedy odbyły się obligatoryjne w państwach prawa przetargi na zakup F35 i samolotów dla VIP'ów?
22. W jaki sposób PIS się uwłaszczył na spółce "RUCH"?
Czytelnik
+7

Czytelnik

Ludzie, którzy łykają jak pelikany, daleką od prawdy papkę nadawaną przez TVN, cierpią na zanik pamięci. A nie przepraszam, to brak własnego myślenia, nie zanik. Wszystkie kraje zbierają podatki. Jeszcze niedawno z tych podatków na nic "piniędzy" nie było. Teraz, jak w innych europejskich krajach, pieniądze wracają na rynek powodując większe zarobki przedsiębiorców, to jest źle. Bo biedny pracownik musiał robić za byle pensję aby utrzymać rodzinę. Wielu "przedsiębiorców" nie płaci godnie, bo nie muszą. I chcą, aby tak było dalej. Dlatego głosują na Trzaskowskiego. Ale dlaczego inni ludzie też? To jest właśnie brak własnego logicznego myślenia wyznawców PO, KO, KOD itp.
KAT na POolgloowkoow
+7

KAT na POolgloowkoow

Cytuję jasioo:
Cytuję KAT na POolgloowkoow:
Dawny mieszkaniec Głuchołaz, teraz niestety Warszawy :-)


Człowiek z wiochy wyjdzie, ale wiocha w człowieku zostanie.
Masz blisko na Nowogrodzką, tam skieruj swoje "złote myśli", chociaż lizusów i koniunkturalistów to oni mają na pęczki.


Ot i jasioo czy tam wiesioo napisał co wiedział. Niech zgadnę, tak bogaci intelektualnie jak ty głosujoo na Trzask owskiego.
Więcej nie pisze, bo nie ma do czego się odnieść, a i pewnie nie zrozumiesz.
Właśnie dlatego trzeba głosować na Dudę, bo jak dojdoo do władzy tacy jak ty to już nic z tego kraju nie będzie.
KAT na POolgloowkoow
+6

KAT na POolgloowkoow

Cytuję antypis:
Cytuję KAT na POolgloowkoow:

Dawny mieszkaniec Głuchołaz, teraz niestety Warszawy :-)


Dawny mieszkaniec Głuchołaz teraz na szczęście poza krajem
Jakoś nie podzielam Twojego zdania .Pewnie większość którzy zagłosowali na Dudę to 500+ i moherowe berety. Takich w Głuchołazach nie brakuje . W kraju którym obecnie mieszkam Duda dostał tylko 16 procent głosów ..A wiesz dlaczego ? Bo za pewne tak samo jak ja kiedyś by chcieli wrócić do kraju. Tylko żeby jeszcze było do czego... Jeśli nadal będziecie głosować na pisiorów to niedługo będziecie w czarnej dudzie...Zobacz jakie jest teraz zadłużenie Polski. Każdego dnia przybywa ok 200 mln...no ale macie Dudę i 500 +


Twoje argumenty są słabe, jak większość wypowiedzi PełOwców. Czechy to nie zagranica, nie przesadzaj. Chcesz wrócić do kraju to wsiądź na rower i przyjedź z Mikulovic. Za granicą Duda dostał 51%, to by wystarczyło wygrać w I turze. A wiesz dlaczego tyle dostał, bo np do USA wyjechali kiedyś, za komuny (czyli za takiego PO lat 60,70,80 tych) prawdziwi patrioci, którzy interesowali się Polską, bo tu mieli rodziny i ich wspomagali. A do Czech wiesz kto wyjechał? Wiesz bo sam pewnie tak zrobiłeś. Ci którzy chcieli ominąć ZUS,płacić mniejsze podatki czyli myślenie nie dalej niż czubek własnego nosa. Jak pisał słusznie Observer - wszystko rozbija się o edukację. Żeby o czymś pisać to trzeba najpierw się poduczyć. Piszesz coś tam o zadłużeniu - skąd masz takie informacje? Z TVNu? W tym roku po raz pierwszy od 30 lat mieliśmy mieć zbilansowany budżet!!!! Międzynarodowe instytucje ratingowe, podnoszą Polsce od kilku lat ratingi, dane z GUSu mówia same za siebie. Trzbe tylko chcieć się douczać! Ot i cała Twoja filozofija Trzask nęła.
KAT na POolgloowkoow
+5

KAT na POolgloowkoow

Cytuję Observer:
Cytuję KAT na POolgloowkoow:
Brawo gmina Głuchołazy!!! Zwyciężył rozsądek !
Dla większości wybór był oczywisty ale jak widać zdarzyły się wypadki niezorientowania politycznego, nieznajomości historii ostatnich lat, " pomroczności jasnej", wygodnictwa lub w ich mniemaniu bycia cool :-)
Jestem z Was dumny, bo od kilku wyborów wstecz mieszkańcy Głuchołaz przejrzeli na oczy.
Pozdrawiam


Dawny mieszkaniec Głuchołaz, teraz niestety Warszawy :-)


To nie kwestia zorientowania politycznego tylko brak edukacji, mentalność chłopa pańszczyźnianego i resztki "homo sovieticus" któremu się wszystko należy. Jak to mówią zwolennicy " dojnej zmiany" "UNI DALI". Tylko z czyich pieniędzy? Swoich PISowskich? Gdyby tych głosujących na "Maliniaka" spytać skąd mają pieniądze na ogromne transfery - zapewne odpowiedzieli by, że "od prywaciarzy". Ludzi ciężko pracujących na rozwój Polski, a którzy są w pogardzie w elektoracie "maliniaka" i PISu. Taki wybór świadczy o wyborcach którzy nie pozbyli się PRLowskich nawyków i mentalności.


Observer, nie powtarzaj się, bo co komentarz piszesz to samo. Zaciąłeś się czy tylko tyle zapamiętałeś z programu, ee przepraszam programu nie było, z WYSTĄPIEŃ twojego guru, nieudacznika Trzaskowskiego?
Piszesz bzdury, a jak cię wypunktowałem w innym artykule gdzie pytałem jak w Głuchołazach prosperują Zakłady Meblowe, Armatury, Galmet to języka ci zabrakło. Tak to twoi miszczowie doprowadzili do tego ze w Głuchołazach jedyny zakład teraz to papiernia i niemiecki Schattdecor.
BRAWO ty i PO!! Chcecie doprowadzić do ruiny Polskę, żeby znowu przytakiwała Niemcom i Francji,tak jak dawniej dla marnego stanowiska waszego innego guru Tuska. Oglądnijcie sobie swojego guru w filmie "Nocna Zmiana" tam widać kto był za POLSKĄ .
Z jednym się z tobą zgodzę - tak to brak edukacji waszego elektoratu, co się dziwić to sami SBole, niewykształceni i tzw mohery. Tak mohery - POwskie i KODziarskie, to oni pokazali kto tu jest rozhisteryzowanym moherem, mającym za nic demokrację. WSTYD!!!!
Observer
-4

Observer

Cytuję KAT na POolgloowkoow:
Brawo gmina Głuchołazy!!! Zwyciężył rozsądek !
Dla większości wybór był oczywisty ale jak widać zdarzyły się wypadki niezorientowania politycznego, nieznajomości historii ostatnich lat, " pomroczności jasnej", wygodnictwa lub w ich mniemaniu bycia cool :-)
Jestem z Was dumny, bo od kilku wyborów wstecz mieszkańcy Głuchołaz przejrzeli na oczy.
Pozdrawiam


Dawny mieszkaniec Głuchołaz, teraz niestety Warszawy :-)


To nie kwestia zorientowania politycznego tylko brak edukacji, mentalność chłopa pańszczyźnianego i resztki "homo sovieticus" któremu się wszystko należy. Jak to mówią zwolennicy " dojnej zmiany" "UNI DALI". Tylko z czyich pieniędzy? Swoich PISowskich? Gdyby tych głosujących na "Maliniaka" spytać skąd mają pieniądze na ogromne transfery - zapewne odpowiedzieli by, że "od prywaciarzy". Ludzi ciężko pracujących na rozwój Polski, a którzy są w pogardzie w elektoracie "maliniaka" i PISu. Taki wybór świadczy o wyborcach którzy nie pozbyli się PRLowskich nawyków i mentalności.
antypis

antypis

Cytuję KAT na POolgloowkoow:

Dawny mieszkaniec Głuchołaz, teraz niestety Warszawy :-)


Dawny mieszkaniec Głuchołaz teraz na szczęście poza krajem
Jakoś nie podzielam Twojego zdania .Pewnie większość którzy zagłosowali na Dudę to 500+ i moherowe berety. Takich w Głuchołazach nie brakuje . W kraju którym obecnie mieszkam Duda dostał tylko 16 procent głosów ..A wiesz dlaczego ? Bo za pewne tak samo jak ja kiedyś by chcieli wrócić do kraju. Tylko żeby jeszcze było do czego... Jeśli nadal będziecie głosować na pisiorów to niedługo będziecie w czarnej dudzie...Zobacz jakie jest teraz zadłużenie Polski. Każdego dnia przybywa ok 200 mln...no ale macie Dudę i 500 +

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: