Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

chalengeTrwa akcja #GaszynChallenge w internecie. Jedni nominują drugich, ci drudzy olejnych... Wspaniała zabawa na całego w której każdy może pomóc.  Na pytanie co to jest ten challenge? Odpowiadamy: to akcja charytatywna, która ma pomóc w zbiórce pieniędzy dla chorego Wojtusia. Wojtuś Howis ma półtora roku. Cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Zbiórka się już zakończyła, ale kwota rośnie i rodzice wierzą że uda się zebrać pieniądze na leczenie Wojtka.Akcję robienia pompek i dokonywania wpłat zapoczątkował Marcin Topór z OSP w Gaszynie. Pan Marcin nagrał video i nominował kolejne osoby. Tym zaraził całą Polskę. Ruszyła lawina pomocy. Zbiórkę 9 mln. zatrzymała pandemia, zakończyła się zbiórka dla Wojtka, ale Gaszyn Challenge trwa nadal. Środki na leczenie innych dzieci można wpłacać klikając w link.

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR2e01a3SFj_SMLA7myGjnagG42VIKA9IkNDRZDTfELXSUFgtYzb3Vd7_Bg

 

Jak mówił Siara w filmie: Kilerów2 "Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili"  - Te słowa pasują do stróżów prawa. Nasza Straż Miejska dołożyła cegiełkę.  Efekt zobaczcie państwo sami. Mi się podoba. Wcześniej w akcji wystąpiła również Policja z Głuchołaz wespół z Nyską komendą. 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Roki

Roki

'Jeszcze gdyby tak się przeszli od czasu do czasu na nowy wyremontowany dworzec kolejowy i zrobili porządek z pijakami, ktorzy tam przesiadują od rana, piją alkohol, śmiecą, przeklinają, i tak jest codziennie, a rano masa butelek potluczonych, papierów, petów itp, Co dzień te same ryje zakazane, brudne śmierdzące psujące wizerunek miasta. Brawo dla montera kamery, to chyba ich kolega bo tak zamontował, żeby ich nie było widać, dalsze ławki tam gdzie odbywają się w/w libacje są niewidoczne"
Fajnie że o tym piszesz dobre źródło na gumowca
Nnnnnnn
+1

Nnnnnnn

Jaka po 10 pompkach miał zadyszkę ledwo mówił tchu brak a tamten strażnik z tyłu jak robił przysiad gdzie raczki opadały panowie czas zacząć biegać i to najlepiej za pijokami zobaczcie pod waszym nosen piją i robią co chcą
lomantyk
+7

lomantyk

Jeszcze gdyby tak się przeszli od czasu do czasu na nowy wyremontowany dworzec kolejowy i zrobili porządek z pijakami, ktorzy tam przesiadują od rana, piją alkohol, śmiecą, przeklinają, i tak jest codziennie, a rano masa butelek potluczonych, papierów, petów itp, Co dzień te same ryje zakazane, brudne śmierdzące psujące wizerunek miasta. Brawo dla montera kamery, to chyba ich kolega bo tak zamontował, żeby ich nie było widać, dalsze ławki tam gdzie odbywają się w/w libacje są niewidoczne...
Emanuel

Emanuel

Sprawności pozazdrościć. Cel szczytny. Więc nie będę się śmiał z rengersow. Pamiętajcie jutro piątek pracują tylko do 14 potem hulaj dusza :) Banda nierobów i cfaniakow.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: