Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

bialaJaki jest stan rzeki Białej każdy widzi. Mieszkańcy zastanawiają się czy może to wpłynąć na ograniczenia, czy wręcz brak wody w kranie.

- Uspokajam - mówi portalowi Dariusz Wór-Grech prezes spółki Wodociągi w Głuchołazach. - Woda jest na bieżąco, nie ma potrzeby wprowadzania ograniczeń, tak jak było to w przypadku Nysy czy Prudnika. Inwestycje, które poczyniliśmy w ostatnich latach związane z modernizacją sieci wodociągowej pozwalają spokojnie spełnić zapotrzebowanie miasta i gminy nawet w takie dni jak teraz. Gdyby nawet zakładając teoretycznie woda Biała nie płynęła, system, który jest zbudowany, pozwali na zaopatrzenie w wodę z innych źródeł.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

fotoamator
+2

fotoamator

Poziom fotografii na waszym portalu to jakaś kpina. Winietę nakładacie sami czy takim sprzętem fotografujecie? Żeby chociaż jakąś korektę kolorów zrobić czy coś.
tes
+9

tes

Panie prezesie Dariuszu jest mi niezmiernie miło, że nie mamy ograniczeń w dostawie wody, ale osobiście wolałbym płacić za wodę wg stawek z Nysy i ograniczać wodę podczas suszy zamiast pełnej dostępności w Głuchołazach i konieczności oszczędzania, bo nie stać mnie na zapłacenie waszego rachunku. Jeszcze jedna taka super inwestycja, a po wodę będziemy chodzić do Biedronki, bo wyjdzie taniej niż ta z kranu.

  DO GÓRY

Przeczytaj także: