Drukuj
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

zule1Pamiętacie cykl artykułów o naszych, Głuchołaskich obywatelach "specjalnej troski"? Próbowaliśmy z tym tematem się zmierzyć i zapomnieć. Przynajmniej na pewien czas. Pisaliśmy w serii artykułów o ludziach, którzy żyją na bakier społeczeństwu i mają się całkiem dobrze. Nie ruszani przez służby, z pomocą gminy i państwa żyją wśród nas i na nasz koszt cały dzień spędzając na delektowaniu się wszelakimi alkoholami.  Okazuje się, że obecnie, w dobie panującego wirusa ci obywatele nie mają wcale gorzej. Może mniej zbiorą pieniędzy metodą "kierowniku, da pan jakieś drobne"?, bo i mieszkańców poruszających się po mieście mniej, ale, mimo wszystko da się coś zebrać. 

Otrzymaliśmy od czytelników kilka zdjęć tego, co robią "gospodarze" naszego rynku i okolicznych ulic. Publikujemy tylko od jednego czytelnika. Reszta nie nadaje się do publikacji. Możemy tylko napisać, że są na nich śpiący wieczorem pod rynkową ławką, podpici "obywatele".  Na innych zdjęciach "śpiochy" wylegują się, niczym kocury na pobliskim skwerku. 

Na zdjęciu nieco młodszy obywatel w ciepłą, kwietniową sobotę. 

Nam nie wolno spędzać czas poza domem, ale ci mogą. Ale nie musimy już się denerwować. Od poniedziałku będziemy mogli wyjść do lasu. Co ciekawe, gdy zakażonych było 3 tysiące Polaków, zabroniono nam wejścia do lasu i wszelkiej rekreacji na powietrzu, teraz, gdy liczba zakażonych jest wielokrotnie większa, do lasu już możemy. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


3 Nie lubię1