Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

20180608 153958 hdrJeden z oddziałów Głuchołaskiego ZOZ przy ul. Lompy został zamknięty do kwarantanny po tym, jak potwierdzono, że jedna z pielęgniarek, mieszkanka gminy, która od prawie dwóch tygodni była na kwarantannie domowej, jest zakażona wirusem. Zgodnie z procedurami, wobec powyższej informacji, oddział psychiatrii a wraz z nim jego personel i pacjenci (łącznie 24 osoby) został zamknięty w kwarantannie do czasu otrzymania wyników testów na obecność wirusa u każdej z przebywających tam osób.

Aktualizacja: Dyrektor ZOZ-u potwierdza zamknięcie oddziału do kwarantanny.  - Na wyniki testów u personelu i pacjentów trzeba będzie czekać do jutra, lub pojutrza. - mówi Artur Grychowski.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


7 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

ainer33
+1

ainer33

Cytuję Natalia12:
I czas zabronić dorabiania w innych jednostkach leczniczych przecież minister powiedział nam nie wolno chodzić a oni ze szpitala do szpitala i zamarzają chorych i personel chyba mogli by się wstrzymać w czasie epidemii ludzie niektórzy zamki swoją działalność i muszą jakoś przeżyć

a kto będzie wtedy pracować? bo nie wiem, czy jesteś tego świadoma, to medyków brakuje i jeśli każdy będzie pracować tylko w jednym miejscu to może się okazać, że część zakładow opieki zdrowotnej trzeba zamknąć.
Natalia12
-13

Natalia12

I czas zabronić dorabiania w innych jednostkach leczniczych przecież minister powiedział nam nie wolno chodzić a oni ze szpitala do szpitala i zamarzają chorych i personel chyba mogli by się wstrzymać w czasie epidemii ludzie niektórzy zamki swoją działalność i muszą jakoś przeżyć
Robert07
+31

Robert07

Jak czytam komentarze niektórych osób, to dochodzę do wniosku, że żyjmey w alternatywnej rzeczywistości. Pomijajac fakt, że niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu, to poziom hejtu i wylewania szamba jest niewyobrażalny. Zamiast okazać wzajemne współczucie i pomoc, to co niektórzy wolą uprawiać filozofię medrców o plemiennym poziomie. Pamietajcie "bohaterowie" interentu, że nie wiecie co spotka Was i Waszych bliskich w najbliższym czasie, udajecie "twardzieli" w bardzo kruchej rzeczywistości. To czas w którym warto sobie pewne rzeczy przewartościować, co jest ważne, a co nagle okazuje sie zupełnie błache, a nie wylewać wiadra pomyj na bogu ducha winnych ludzi. Tym, którzy zachorowali życzmy zdrowia w walce z chorobą, a tym którzy oczekują na wyniki testów niech będa one negatywne. Życze tego wszystkim z całego serca.
Andzia
+27

Andzia

Ile w Was jadu !!!! Ile złości !!! Można to usprawiedliwić izolacją depresją z powodu niestety zaistniałej sytuacji ale ludzie przestańcie oceniać przestańcie wieszać psy na chorych !!! Trzeba w tym ciężkim dla nas wszystkim czasie wspierać się pomagać tym co nie mają nikogo wspierać się miłym słowem " zdrowia życzę " być ostrożnym skupiać się na swoim i swoich bliskich bezpieczeństwie ! Nie ocenianie innych bo nie wiecie czy Was to nie spotka ! I doceniacie ciężką pracę służb ratunkowych oni też są ludźmi oni też mają rodziny oni walczą o nasze życie . Pozdrawiam i na prawdę z całego serca życzę wszystkim zdrowia dużo zdrowia .
Nikt
+32

Nikt

Szanowni Państwo trudno czytać Wasze komentarze. Siedzicie sobie cichutko w Swoich domach i ciepłych mieszkankach świetnie zaopatrzonych w artykuły spożywcze i boicie się o siebie żeby tylko nie zachorować i ja to rozumiem. Natomiast nie chcecie zobaczyć tych ludzi którzy codziennie narażają Swoje życie i Swoich bliskich lecząc członków Waszych rodzin ( ratując ich życie ). Szerokim łukiem omijacie szpitale i ich pracowników w sklepach , tak się boicie. A kto Wam pomoże jak Nie Daj Boże Zachorujecie gdzie będziecie szukać pomocy. Pracownicy Naszych Szpitali nie zasługują na potępienie i głupie komentarze. Należy im się Szacunek i Modlitwa za trudną i niebezpieczną pracę
jaką wykonują codziennie narażając Siebie i Swoje Rodziny (Oni też mają rodziny). Szanujmy Siebie
Endrju
+32

Endrju

Cytuję Maja:
Jejku współczuję mocno i życzę zdrowia. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.


W końcu ktoś dobry. Przyłączam się. Życzę zdrowia tej Pani i całemu personelowi zdrowia również i siły.
Endrju
+17

Endrju

Cytuję Lool:
To proszę podać gdzie chodziła do pracy


Co z tego ? Ile ludzi chodzi po ulicach bez sensu i ma za nic przepisy a się czepiacie tej kobiety. Sami pewnie łazicie.
Endrju
+25

Endrju

Właśnie. Prędzej czy później to było do przewidzenia. Epidemia jest na całym świecie czemu miała by ominąć Głuchołazy ? Zwłaszcza że mieszkancy mają sobie za nic izolacje. Plujecie jadem a przecież kobieta jest chora, to nie jest jej wina. Wirusa sobie nie wybierasz. Wiekszosc z Was to czeka jak tak będzie jak jest.
Megg
+20

Megg

Cytuję Kolega:
A wiecie,że zakażonej siostra pracuje w Lidlu na kasie...przyjżyjcie się temu...


A wiesz kolego że zamiast się mądrzyc należy się zająć czymś pożytecznym? Np siedzieć w domu i uważać na siebie i innych a nie interesować się kto gdzie pracuje bo to teraz najmniej ważne ? Ludzie może się w końcu zacznijcie myśleć i siedzieć w domach i zajmijcie się sobą.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: