Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

jarnoltowek4Ponad 30-stu policjantów, strażacy z OSP Jarnołtówek, gminy Głuchołazy, dwie specjalistyczne grupy poszukiwacze z Suchego Boru i Skarbimierza z psami i pojazdami typu Quad (swój quad na miejscu mają także strażacy z Głuchołaz) przeczesuje teren pod Biskupią Kopą. Do poszukiwań włączyli się także mieszkańcy.  Niestety, nadal bez rezultatu. Młodego mieszkańca Jarnołtówka nadal nie odnaleziono.  - W poszukiwaniach bierze udział cała jednostka OSP Jarnołtówek. To mieszkaniec wioski. Dlatego każdy, kto mógł, włączył się w poszukiwania - mówi nam Oficer prasowy PSP Nysa, bryg. Paweł Gotkowski. 

 Tyle na razie możemy napisać. Poszukiwania trwają i zapewne będą trwać do późnych godzin wieczornych. Niestety, teren jest trudny. Rzecznik prasowy Policji, asp. Magdalena Skrętkowicz w rozmowie z nami:  - Nie potwierdzamy informacji o tym, że mężczyzna pozostawił list pożegnalny.

Aktualizacja: mężczyzna został znaleziony w Skowronkowie przez Policjantów, którzy na miejsce udali się wraz ze strażakiem z OSP Jarnołtówek

 

 

jaernoltowek1jarnoltowek2jarnoltowek3jarnoltowek4


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Gosia

Gosia

Znam takie "dzieci", którzy za nic mają swoich rodziców i ich troskę o życie, zdrowie, wykształcenie i dobrobyt swoich pociech. Często w zamian dostają po gębie. Nie za to, że ukrywali przed światem zło, które dziecko robi, tylko za to, że śmieli odezwać się w słusznej sprawie dotyczącej np. złego traktowania już swoich dzieci czyli wnuków. Jaki z tego morał? No właśnie-każdemu do własnej interpretacji...
Olek2
+5

Olek2

Cytuję Mich:
Powinien teraz zostać obciążony kosztami akcji poszukiwawczej i pracami społecznymi ale nie zamiataniem ulicy tylko ciężkimi robotami !!!


Tak, tak, za te wszystkie numery, które robił w ciągu dotychczasowego życia, powinien ponieść zasłużoną karę w postaci ciężkich prac na rzecz społeczności. Bo, jakoś zawsze mu się upiekło (?) począwszy od szkoły podstawowej...
Mich
+7

Mich

Powinien teraz zostać obciążony kosztami akcji poszukiwawczej i pracami społecznymi ale nie zamiataniem ulicy tylko ciężkimi robotami !!!
Sprawiedliwy
+7

Sprawiedliwy

Panie redaktorze, nie odnalazł się tylko został odnaleziony przez funkcjonariuszy Policji, a to chyba różnica po ostatnich hejtach w sprawie poszukiwań.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: