Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

koza copyZnamy już kandydatów, którzy w tym roku zostali nominowani przez TPG do statuetki Głuchołaskiej Kozy. To już 25 raz, jak to wyróżnienie, najstarsze w województwie, honoruje firmę, instytucję lub osobę za szczególne osiągnięcia dla promocji miasta lub swoją działalnością wyróżnia się w gminie. Za naszym pośrednictwem (formularz propozycji do nominowanych) do TPG napłynęło 24 zgłoszenia (po usunięciu powtórzeń). Zapraszamy do tradycyjnej już, corocznej zabawy. Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz mianowało kandydatury. Spośród nich ktoś otrzyma statuetkę. A u nas zabawa - zagłosujcie na tego, kto szczególnie zasługuje na statuetkę. Pamiętajcie, że to tylko zabawa, a jej wyniki nie muszą mieć potwierdzenia w tym, co wydarzy się na gali wręczenia statuetek. 

Wyróżnionych statuetką poznamy na Uroczystej Gali, 28 lutego. A teraz zapraszamy do głosowania. 

Kto, według Ciebie zasługuje na Głuchołaską Kozę?
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
Wszystkich głosów:
Pierwszy głos oddano::
Ostatni głos oddano::


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Olek2
-2

Olek2

Uważam, że należy dać szansę młodym. Dlatego zgadzam oddałem głos na Tomaszewskich z Konradowa. Należy się, szczególnie Łukaszowi, bo robi kawał dobrej roboty dla zwierząt i nie tylko.
Maria1
+3

Maria1

ja zagłosowałam na Adam Dziurowskiego.
jemu się należy "nagroda Głuchołaska".

tak jego osiągnięcia dla Głuchołaz są cenne, podziwiam go za to ,że zdecydował się na pozosatnie w Głuchołazach jako młody człowiek.
jesio
+2

jesio

Zagłosowałem na dr Zygmunta Koniecznego uznając Go jako najpoważniejszego kandydata do Głuchołaskiej Kozy.Zygmunt Konieczny lekarz,ordynator oddziału pulmunologicznego w szpitalu nr 2 ZOZ-u Głuchołaskiego,specjalista w swoim fachu,znany i ceniony za swoją wiedzę,empatię i skuteczne leczenie pacjentów.Poziom i jakość prowadzonego oddziału w szpitalu potwierdza profesjonalizm dr Zygmunta Koniecznego.Przedstawiając w dużym skrócie moją rekomendację traktuję ją nie jako zabawę[wg redakcji] ale poważne uzasadnienie przyznania wyróżnienia Głuchołaską Kozą dr Zygmuntowi Koniecznemu.pozdr.jesio :P
Gośka
+1

Gośka

Zagłosowałam na Karate Głuchołazy, bo uważam, że nikt inny nie potrafi tak zająć się dziećmi i młodzieżą jak Oni. Łagodność i cierpliwość to cecha charakterystyczna prowadzących. Wiem, bo uczęszcza do SP 3 mój wnuk i dorosły syn, a ja często obserwuje ich zajęcia.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: