Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

66732674 388398868470117 8160712748896878592 n copyMiał być wielki sukces. Wicewojewoda, nasz Poseł z PiS, Kamil Bortniczuk i wyborcze przechwałki. Przechwałki,  jak to zwykle, przy wyborach. A po wyborach? Obietnice są zazwyczaj weryfikowane. Sprawdzamy zatem obietnice. O czym mowa? O nowej karetce. Przypomnijmy: podczas wyborów parlamentarnych obiecywano Głuchołazianom, że do Głuchołaz przyjedzie zamówiona, wg. promesy, nowa karetka. Koszt: 400 tysięcy złotych.  Były wspólne zdjęcia, wielkie hasła i obietnice, że do Głuchołaz trafi nowa i doskonale wyposażona karetka. 

karetka-680x365_c_copykaretka33katerkafb1

Dziś się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, że nowa karetka z promesy jest. Jest, ale w Nysie. Do Głuchołaz nie trafiła. Co na to Poseł Kamil Bortniczuk? Co na to Pani Poseł-elekt z PiS, ex. Wicewojewoda, Violetta Porowska, Dyrektor ZOZ w Nysie, Norbert Krajczy?

No dobrze. Czepiamy się. W końcu mamy karetkę. Też nową. Ale nie z obietnic. Tylko z Nysy. O niej pisaliśmy poprzednio tutaj.

Przyjechała w lipcu w zastępstwo starego, wysłużonego wozu Peugeot, który trafił wówczas do remontu. Potem wróciła do Nysy. Teraz ponownie jest w Głuchołazach. Ba ta nasza, obiecana jest, ale w Nysie...

Oby tak już zostało. Cieszmy się z tego, co mamy. Darowanemu koniowi... itd. Chociaż tyle w ramach pocieszenia, za brak Oddziału Wewnętrznego, który miał być we wrześniu reaktywowany- to obiecywał nam wicestarosta Nyski, Jacek Chwalenia (PiS) Czy tak, jak Nyska Naczyniówka, która miała być od listopada, a nie ma, bo coś tam niedopatrzono.  Ją również obiecywał nasz, Kamil Bortniczuk razem z innymi kandydatami PiS. 

Zadzwoniliśmy do Nysy, do kierownika SOR, szukając potwierdzenia informacji na ten temat. Wypowiedź kierownika nas zdziwiła. Otóż twierdzi on, że w Głuchołazach stacjonuje od półtora miesiąca nowiutka karetka z promesy. Ta właśnie nowa, z wyborczej obietnicy. Tymczasem w Głuchołazach jeździ karetka o numerach rejestracyjnych ONY 14199. Ta, która przyjechała w zastępstwo za zepsutego w lipcu Peugeota. 

Ale ktoś powie, że się czepiamy...

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


2 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: