Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

lesna
- Będziemy chcieli odkupić teren Leśnej - mówi nam Roman Sambor, Wiceburmistrz.  - Mamy już na ten cel przygotowane pieniądze. Jeżeli kupimy, to w listopadzie przedstawimy pomysły na to , co zrobić z tym terenem.  Jak jednak nieoficjalnie wiemy, do licytacji terenu, oprócz gminy może stanąć jeszcze jeden konkurent. To może nieco pokrzyżować plany gminy, a w najlepszym scenariuszu, podwyższy koszt odkupienia ruin. Nie wiadomo, kto stanie w szranki do aukcji, ale można tylko mieć nadzieję, że teren nie trafi znów w ręce firmy, która nic tak naprawdę z gruntami nie zrobi, lub co gorsza, ten 14 hektarowy teren trafi w ręce handlarza gruntami, który zechce na jego odsprzedaży zarobić. Cena wywoławcza, jaką żąda na początek Komornik w Prudniku to 662 tysiące złotych. 

O tym, że komornik wystawił zadłużony teren na sprzedaż pisaliśmy jako pierwsi jeszcze we wrześniu. Obecnie teren należy do firmy, która miała na tym terenie wybudować Pensjonat dla seniorów. Jednak z planów nic nie wyszło, a grunty zostały zadłużone na kwotę miliona złotych plus zadłużenie wobec gminy za niepłacone podatki. 

hipoteka

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Gośka
+2

Gośka

Życzę nowym inwestorom, aby pomyśleli nad przywróceniem dawnej świetności 'Leśnej " (taras z zejściem blisko basenu, 3 baseny, szatnie, piętra z egzotycznymi roślinami, prysznice, schody.... wiadomo hotel z restauracją, a wszystko w lekkiej, pasującej do okolicy zdrojowej budowli. Bo tak życzą sobie mieszkańcy, którzy korzystali z tego przepięknego zakątku.
Leon
+2

Leon

Panie Romanie Sambor rób Pan wszystko.żeby Leśna wróciła do nas tzn do Głuchołaz ja tam się wychowałem zwłaszcza na basenie

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: