Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

schronisko chrobrego
Jeszcze kilka tygodni temu pisaliśmy, że schronisko ruszy końcem sierpnia, potem, że września. Dziś możemy te informacje zdementować. Niestety, schronisko już w tym roku nie ruszy.  Wprawdzie schronisko jest niemal ukończone i może przyjmować gości w restauracji lub hotelu, to na to w tym roku już nie ma szans. Bronisław Łanowski "odpuścił" uruchomienie obiektu jeszcze teraz. Powodem są odbiory techniczne. - Jak zwykle, biurokracja pokrzyżowała plany. - Jestem już bardzo tym wszystkim zmęczony. A muszę wracać do domu. - mówi nam Bronisław Łanowski, właściciel.

Pan Bronisław wraca do USA, do rodziny już na początku 2 tygodnia października. Schronisko będzie przez sezon zimowy zabezpieczone i pilnowane, więc nie ma obaw o próby wandalizmu czy kradzieży. - mówi Pan Bronisław. - Przez ten czas będą też prowadzone drobne prace wewnątrz. Teraz na przykład jest malowanie restauracji. Już bez pośpiechu.

Pan Bronisław obiecuje natomiast, że schronisko ruszy wiosną. To już termin ostateczny. Zimą właściciel będzie szukał pracowników do pracy w restauracji i części hotelowej. Szefowanie obiektowi powierzy najprawdopodobniej komuś z najbliższej rodziny. 

Na zdjęciu powyżej widoczny obiekt znacznego opóźnienia prac. Po lewej, jeszcze w trakcie prac, dobudówka będąca toaletą dla gości. Przedmiot sporu z konserwatorem zabytków. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: