Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

dsc09613Już witał się z gąską... Ale nie. Tak nie będzie. Paweł Szymkowicz już nie jest kandydatem opozycji do Senatu z okręgu 51. Okazuje się teraz, że ten okręg będzie przypisany dla Lewicy, która to właśnie tu ma wystawić swojego kandydata. Tym kandydatem jest Jan Wożniak - obecnie Burmistrz Otmuchowa. W rezultacie Paweł Szymkowicz, który już zdążył zebrać 3 tysiące głosów poparcia dla swojej kandydatury, musiał się wycofać z zamierzeń. A dopiero co musiał przerwać wakacje, by zdążyć z zebraniem głosów poparcia. 

Ciekawostką w tym wszystkim jest to, że na skutek takich poczynań PO - KO, Paweł Szymkowicz rzucił swoją partyjną legitymacją PO. Swoje członkostwo zaś w tej partii zawiesili Burmistrz, Edward Szupryczyński oraz szef lokalnych struktur partyjnych, Jacek Kanarski. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

jesio
+1

jesio

Nie zostawiajcie nas,mieszkańców z myślami,że będziecie rządzić bez legitymacji PO.Martwię się co teraz będzie,zostawiacie nas na pastwę losu .Mam dla Was radę,pogrzebcie w koszu i wyciągajcie te okropne legitymacje bo jak bez nich będziecie żyć, czy wolicie się męczyć? pozdr.jesio :P
Kazimierz Wielki
+1

Kazimierz Wielki

wpis niejakiego forumowicza o nazwie "Kacper" to jak zwykle tania demagogia polegająca na zastraszaniu, by własny elektorat zachęcić do wyborów, bo jak się nie ma programu sensownego do zaproponowania jako Totalna Opozycja, to się wprowadza zasadę strachu ...idźcie na wybory i głosujcie na wszystko co związane z Totalną Opozycją, bo inaczej to was PiS i Wspólnicy zeżrą...hahaha...tak w skrócie można by określić działanie dzisiejszej Totalnej Opozycji w Polsce i jej Wspólników...no cóż, ludzie rozum mają i nie jest przypadkiem działanie aktualne pana Szymkowicza i Spółki, a zwłaszcza Pana Burmistrza, który co by nie mówić, to jednak od lat dobry wynik nakręcał PO i Spółce w tym regionie, a wdzięczności zbytniej - nawet za czasów Śmiesznej Koalicji PO-PSL - nie miał ani On ani nasza gmina...zresztą tak szczerze to mimo wszystko patrząc na postępowanie wielu radnych i polityków w naszej okolicy to Pan Burmistrz należy do tej porządniejszej części polityków, a zwłaszcza patrząc tak czysto po ludzku to po prostu do porządnych ludzi i aż dziw bierze, że przez wiele tolerował i ciągle należał do PO, która już dawno zdradziła swoje ideały i fundamenty założycielskie. Można zrozumieć, że gdy "Trzech Muszkieterów" zakładało PO to jeśli nie każdy, to przytłaczająca większość chciała należeć lub popierać PO, no ale bardzo szybko okazało się, że "Słońce Peru" skutecznie przejęło całość i coraz bardziej zaczął oddalać PO nie tylko od jej pierwotnych założycielskich ideałów i korzeni, ale i od Polski, co w końcu zaowocowało pomimo ogromnej medialnej propagandy - podwójną KLĘSKĄ w 2015r.(przez 8 lat rządów PO-PSL wszystkie główne media albo były w rękach PO-PSL, albo sympatyzowały i wtedy nikt nie płakał, że nie ma pluralizmu w mediach, bo nie miał gdzie zapłakać :P i Opozycja ówczesna nie miała swoich głównych mediów ). W każdym bądź razie dobrze się stało, że Pan Burmistrz zdecydował się na taki krok i miejmy nadzieję, że całkiem się odetnie od skompromitowanej na wielu płaszczyznach PO, a zacznie grać na rzecz Gminy i Siebie i nie trzeba należeć oficjalnie do żadnego wielkiego parlamentarnego ugrupowania politycznego!!! Pozdrawiam Pana Burmistrza i Redakcję i tych co wytrzymali do końca czytać, a dla internetowych trolii polecam jak zawsze cytować mnie i negować jak najwięcej, bo wtedy przynajmniej umożliwiacie innym do zapoznawania się z tym tekstem i wyrobienia sobie własnego a nie trollowego zdania!!! :-* :P :lol:

www.grzechy-platformy.org/ - kto lubi fakty, to polecam, a u trolli jak zawsze MITY
Balbinka
+12

Balbinka

Rzeczywiście coś burmistrz jakiś taki dziwny! Ostatnio na sesji Miejskiej Rady Seniorów mówił, że problem dymiącego komina na Lompy w szpitalu i mieszkańców tej ulicy to ... nie jego problem! To sprawa starostwa i mieszkańców! Przecież ci mieszkańcy są też mieszkańcami Głuchołaz ! O co tu chodzi? :sad:
Antonio
+11

Antonio

Jak było dobrze, to Panowie spijali "śmietankę"! Brali za to niezłą kasę! Jak im utarli trochę nosa, to rzucają legitymacjami pokazując w jaki sposób byli związani z ugrupowaniem tworząc JEDNĄ DRUŻYNĘ. Lepiej niech Panowie zajmą się swoimi obowiązkami! Burmistrz może wreszcie zajmie się "swoim " miastem i jego mieszkańcami. Pan Szymkowicz z pozostałymi radnymi niech wreszcie coś zrobią dla Głuchołaz! DO ROBOTY PANOWIE, ZABAWA SIĘ SKOŃCZYŁA .....
Kacper
-4

Kacper

Cytuję KAT:
Jak się d... palą to teraz będą rzucać legitymacjami. Zaraz ponownie wygra PIS i powiedzą, że oni zawsze wspierali zmiany, które realizował rząd i tak w zasadzie to oni z PO to nie mieli nic wspólnego.

Tak jak piszesz, wygra pis i jaki to ma wpływ na zwolenników PO lub innej frakcji opozycyjnej?. Żaden.
Ale ma wpływ na pis i zwolenników pis jaki, już tłumaczę. Jak wiadomo umiłowani w tejże partii mają zakodowaną zemstę, niechęć, złość, wyniszczenie wszystkiego co nie z nimi /przykład płynie z góry z samej nowogrodzkiej nr 84/...więc będą kontynuować politykę wymierzona w przeciwników. Przeciwnicy robią swoje, a komu oberwie się rykoszetem??? Szarym ludziom w naszym wypadku mieszkańcom Głuchołaz i okolic. Panowie ministrowie z pis ograniczą do minimum dopływ kasy, inwestycji, pan wojewoda zrobi to samo, pan starosta także...i kto dostanie po d...pie??? Do wyborów bracia, do wyborów.
KAT
+19

KAT

Jak się d... palą to teraz będą rzucać legitymacjami. Zaraz ponownie wygra PIS i powiedzą, że oni zawsze wspierali zmiany, które realizował rząd i tak w zasadzie to oni z PO to nie mieli nic wspólnego.
Maciejka
+10

Maciejka

Mam dziwne wrażenie, że Jan Wożniak był pierwowzorem "wójta Kozioła" z serialu "Ranczo", a może odwrotnie???
Kacper
-3

Kacper

Cytuję As:
Mogą sobie rzucać legitymacje, zawieszać. Dla mnie zawsze będą POwcami, bo PO to stan umysłu.

Stan umysłu i mieszanie w umysłach słabych, prostych, podatnych na lep wyborczy ludzi to domena pisu. Patrz TV1, TV2. Oni POwcami ty pis-siorkiem więc bilans i tak na zero.
Toio
+25

Toio

Całe szczęście niech jeszcze porzuca władzę w Głuchołazach to im taczki podstawie aby ich wywieżć.
As
+20

As

Mogą sobie rzucać legitymacje, zawieszać. Dla mnie zawsze będą POwcami, bo PO to stan umysłu.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: