Drukuj
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

orzesz1
Po raz ósmy, późnym wieczorem we wtorek zapłonął boks na śmieci na ulicy Orzeszkowej. Nieznany sprawca przyjął chyba za punkt honoru, by każdy nowy kontener, jaki tam dostawi firma Ekom nie postał zbyt długo. orzesz3
 To już recydywa - i jeżeli w końcu Policja, która prowadzi dochodzenie, ujmie sprawce, ten gorzko tego może pożałować. Tym bardziej, że ostatni pożar spowodował większe szkody - zniszczony cały dach boksu oraz przypadkowy samochód, który stał zaparkowany nieopodal. 

A mieszkańcy się skarżą. O to, że Spółdzielnia nie potrafi wyremontować lampy, która świeci w skwerku obok, a to właśnie tamtędy może uciekać podpalacz. Brakuje także lampy nad samym boksem. A najprostsza lampa ledowa wraz ze słupem to wydatek raptem 360-stu złotych. LINK do lampy.

EKOM płaci za nowe kontenery niemałą sumę pieniędzy. łącznie na spalone kontenery na Orzeszkowej wydał już około 10 tysięcy złotych . Gdyby Policji udało się złapać podpalacza, firma zapewne wystąpi przeciwko niemu na drogę sądową o rekompensatę. 

 

 Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1