Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

orzesz1
Po raz ósmy, późnym wieczorem we wtorek zapłonął boks na śmieci na ulicy Orzeszkowej. Nieznany sprawca przyjął chyba za punkt honoru, by każdy nowy kontener, jaki tam dostawi firma Ekom nie postał zbyt długo. orzesz3
 To już recydywa - i jeżeli w końcu Policja, która prowadzi dochodzenie, ujmie sprawce, ten gorzko tego może pożałować. Tym bardziej, że ostatni pożar spowodował większe szkody - zniszczony cały dach boksu oraz przypadkowy samochód, który stał zaparkowany nieopodal. 

A mieszkańcy się skarżą. O to, że Spółdzielnia nie potrafi wyremontować lampy, która świeci w skwerku obok, a to właśnie tamtędy może uciekać podpalacz. Brakuje także lampy nad samym boksem. A najprostsza lampa ledowa wraz ze słupem to wydatek raptem 360-stu złotych. LINK do lampy.

EKOM płaci za nowe kontenery niemałą sumę pieniędzy. łącznie na spalone kontenery na Orzeszkowej wydał już około 10 tysięcy złotych . Gdyby Policji udało się złapać podpalacza, firma zapewne wystąpi przeciwko niemu na drogę sądową o rekompensatę. 

 

 Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

gallanonim
+1

gallanonim

Ludzie co Wy piszecie....Jaka Policja? Takowa istnieje jeszcze w Gł-ach? Przecież to co chłopaki wyprawiają na miejskim komisariacie to zwykłe podśmiec[ocenzurowano przez automat]ki.Można by tam nagrać kolejne odcinki 13 posterunku.Straż miejska? To chłopaki do niczego się nie nadające...że też edziu utrzymuje ich etaty.Oj sorki...My utrzymujemy bo przecież nieudaczniki dostają kasę z naszych podatków.
A tego frajera co wziął się za zapałki i skutecznie uprzykrza życie mieszkańcom jak już zostanie złapany to przypioł bym do płota i niech zapłonie z kontenerem na śmieci.Wszak sam jest śmieciem więc niech płonie .Kiedyś wyrzutków też palono.Kościół palił czarownice.Dziś z racji że to [ocenzurowano przez automat] kler rządzi naszym kolorowym krajem niech się też weźmie za oczyszczenie społeczeństwa z szamba i brudu.
Brajan od starej Dże
-1

Brajan od starej Dże

Cytuję Opel:
A co z ta kamera co ostatnio sie chwaliliscie ?tez nic nie nagrala?

Cytuję Opel:
A co z ta kamera co ostatnio sie chwaliliscie ?tez nic nie nagrala?

No tu jest pewna nieścisłość - to nie kamera a fotopułapka i jeśli takowa nie ma zdalnego sterowania, to ustawienie jej rano/do południa powoduje to, że po kilku godzinach karta pamięci jest pełna.
Więc jeśli te fotopułapki nie są online i nie wrzucają swojego materiału bezpośrednio do jakiejś chmury a uruchamia się je wczesną porą dnia, to...
Proszę bardzo

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: