Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

vlcsnap 2019 08 01 11h29m16s873
Tak wygląda śmietnik przy ogródkach działkowych Chrobry. Nic,, tylko czekać, aż ktoś podpali. W workach też eko. Gałęzie, trawa pięknie kisząca się w ponad 30-stopniowym upale. W zasadzie to, co napisała czytelniczka wystarczy do przedstawienia sytuacji, jaka panuje przy wymienionych ogródkach działkowych. Kto jest winny? co jest problemem? Firma Ekom, która odbiera odpady z terenu gminy? Może chodzi o częstotliwość odbierania odpadów z terenów działek?

A może winnymi zaistniałej sytuacji są sami działkowcy? Choć w to raczej trudno uwierzyć. Bo chyba nie produkują odpadów ponad miarę?Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

grazyna

grazyna

w ostatniej alejce na klarowni smieci leza od maja,dzialkowicze placa za wywoz a firma postawila maly kontenerek/dla gospodarstwa jednoosobowego/ na około 15 dzialek.
ładny
-1

ładny

Macie zafajdany kapitalizm, przetargi na wywożenie śmieci i i inne paradoksy kapitalistyczno-walęsowskie, zachciało się kapitalizmu i toniemy w brudzie i śmieciach, gdyby komunalnik nadal wywoził nie byłoby podobnego bałaganu, ktoś na przetargu się obłowił a miasto na tym cierpi
Monika
+1

Monika

Nie umiem zrozumieć dlaczego z firmą Ekom nie mają mieszkańcy prywatnych budynków w mieście zawsze czysto pozostawione miejsce i na czas wywiezione śmieci. A od dłuższego czasu czytam narzekania na firmę sprzątającą w naszym mieście i nikt nie czuje się winny sytuacji jaka wygląda koło śmietników. Sama jestem świadkiem gdy na ul Strzelców Bytomskich zostały wyrzucone śmieci po remoncie koło śmietnika dwa tygodnie temu pomimo , że gabaryty nie są wyrzucane w sierpniu( jest harmonogram )Następna sytuacja na osiedlu 1000 lecia śmieciarka odjechała a Pan z wózkiem pełnym śmieci podjechał pod kontener i przypuszczam , że 3/4 kontenera było zajęte przez jego śmieci. Mieszkam w dzielnicy domków jednorodzinnych i dziwimy się wszyscy na co niektórzy ludzie w Głuchołazach narzekają a może lubią narzekać. Bo nikt na ulicy papierka nie podniesie , ale jakby tam były dane osobowe to owszem bo trzeba się pokazać na forum i zrobić zdjęcie jak to zaśmiecone nasze miasto o które tak dbamy. Tylko szkoda , że nie wszyscy.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: