Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

polinia
„Patrzcie pod nogi, patrzcie do góry! Można jeszcze dodać: uważajcie na głowy”. Jak się udało dowiedzieć portalowi,  w ostatnich dniach nasza słynna Polonia zaczęła się sypać.Na tyle skutecznie że Staż Miejska musiała interweniować, a co za tym idzie GKTBS, który oddelegował swoich pracowników, by za pomocą podnośnika usunęli zagrażające życiu przechodniów odpadające części elewacji  już i tak zniszczonej Polonii. Niestety UM obiecał zabezpieczenie w postaci siatki na cała elewację budynku, ale jak to bywa w naszym mieście, czas pokaże. Ile będziemy czekać, aż dojdzie do tragedii?

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Grażyna
+4

Grażyna

POLONIA to pustostan, a budynki za które odpowiada GTBS I wspólnoty mieszkaniowe są w opłakanym stanie i nikt nad tym nieubolewa. JAK DOJDZIE DO TRAGEDII MOŻE SIĘ OBECNE WŁADZE RZĄDZĄCE OBUDZĄ Z PREZESEM GTBS u ma czele.
Antonio
+4

Antonio

Przyznam szczerze, jak na spowiedzi! Nie głosowałem na obecnego Burmistrza Głuchołaz od 2 wyborów! Szanuję jednak tą NASZĄ LOKALNĄ DEMOKRACJĘ twierdzącą, że "trzeba głosować na Edka bo wiadomo czego po nim można się spodziewać! A ten młody to ...". Osobiście od wielu lat stawiam na młodych! Jestem jednak rozczarowany postawą młodych radnych z tzw. KO, którzy zatracili swoje zdanie i na komendę, zgodnie ustaleniami, przed każdą sesją w której uczestniczy również przewodniczący RM w gabinecie Burmistrza ustalają priorytety na dzisiejszy dzień sesyjny. Przez to wielokrotnie sesja RM rozpoczyna się z opóźnieniem - przewodniczącemu wydaje się, że jest na uczelni i obowiązuje go kwadrans akademicki.
W przypadku osób powiązanych ze sobą i działających w nieformalnej grupie mówi się - KLAN.
Pozdrawiam " alecyrk " i pozostałych internautów, życząc miłego dnia i odważnych komentarzy!!!
alecyrk
+9

alecyrk

Cytuję Antonio:
Polonia się sypie! NASZA LOKALNA WŁADZA TEŻ SIĘ SYPIE! Będzie tragedia! A nasz Pan Burmistrz jak zawsze obiecuje działania, siatkę dekoracyjno - ochronną od kilku miesięcy i jak zawsze na obiecankach się kończy!
Dużo spokoju, samouwielbienia i zadowolenia ze swych rządów :P ku chwale swych mieszkańców!

Świetnie im wychodzi sięganie do kieszeni mieszkańców. Panowie redaktorzy jakoś nie zauważyli znaczącej podwyżki cen wody i ścieków. Może dałoby się rozpędzić tę armię darmozjadów z "wodociągów". Co na to mama Bortniczuk? , co na to "młody aktywista" Pan Kamiński vel "Nadwyżka operacyjna", o tatusiu radnym z powiatu nie wspomnę. Na chwale Szanowny "Antonio" to wybraliśmy sobie takich intelektualistów jak np: z-ca przewodniczącego RM "Marchewkowy Kazik" i jego pociotek "szalony Bolek" . Razem może złożyliby się na całość? Czego można oczekiwać po takich wybrańcach?
Antonio
+13

Antonio

Polonia się sypie! NASZA LOKALNA WŁADZA TEŻ SIĘ SYPIE! Będzie tragedia! A nasz Pan Burmistrz jak zawsze obiecuje działania, siatkę dekoracyjno - ochronną od kilku miesięcy i jak zawsze na obiecankach się kończy!
Dużo spokoju, samouwielbienia i zadowolenia ze swych rządów :P ku chwale swych mieszkańców!
styrp

styrp

Odkąd nastał w Polsce kapitalizm to niszczeje to wszystko co w PRL doskonale funkcjonowało i niech nikt nie wmawia mi, że teraz jest lepiej bo teraz jest kapitalistyczny syf, obecne władze z niczym sobie nie radzą poza braniem wysokich pensji, premii i nagród do własnej kieszeni za rzekomo wykonywaną ciężką pracę i wmawiają, że im się należy. Niech się wstydzą za to że nie potrafią sobie radzić tak jak radzil sobie PRL.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: