Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

szpital2019
 - Trwają rozmowy z NFZ. Robimy wszystko, by reaktywować oddział wewnętrzny - mówi nam wicestarosta, Jacek Chwalenia. - Jesteśmy na dobrej drodze. Po rozmowach z doktorem Krajczym, okazuje się, że możliwa jest współpraca szpitala w Nysie i Głuchołazach w zakresie zapewnienia obsady dyżurów w Głuchołazach.  - Mamy nadzieję, że od września interna w Głuchołazach ruszy wraz z pododdziałem reumatologii - mówi wicestarosta. Powiat ma także nadzieję, że może uda się coś zrobić z nocną i świąteczną opieką dla przychodzących na głuchołaską  izbę przyjęć pacjentów. Obecnie do izby przychodzi nawet 60-ciu pacjentów dziennie. A w okresie wakacyjnym, możliwe, że liczba się podwoi. - W  Głuchołazach powstał taki mały SOR, mimo, że nie mamy tej usługi zakontraktowanej z NFZ. Ale chcemy utrzymać ten stan i może uda się sfinansować te usługi dla pacjentów z NFZ-tów. 

Głuchołaski mimi-sor ma zaletę - odciąża nieco Nysę, która boryka się z dużym przeładowaniem -  konkluduje wicestarosta.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Gosiek
-1

Gosiek

Cytuję Jan Bedzior:
Wszystko fajnie, ale co z płacami dla salowych i pielęgniarek? Płaca Salowej wynosi 1630 zł , przecież to jest śmiech na sali, praca świątek piątek i niedziela.

Nie tylko tutaj proponują takie zarobki. W jednym z domów seniora stawka jest właśnie taka; nocki, święta, niedziele, zastępstwa są w takich samych, marnych obliczeniach. Ale podobno każdy może sobie pracę zmienić i nikt nikogo na się nie trzyma... bez komentarza.
Jan Bedzior
+5

Jan Bedzior

Wszystko fajnie, ale co z płacami dla salowych i pielęgniarek? Płaca Salowej wynosi 1630 zł , przecież to jest śmiech na sali, praca świątek piątek i niedziela.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: