×

Uwaga

SMTP Error: Could not authenticate.
Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

w lipie
Po jednym zdjęciu,  w którym publikowaliśmy człowieka załatwiającego swą "dużą" potrzebę, czas na kolejne. Internet zawrzał od ilości komentarzy w tym temacie. Jedni piszą o patologii w mieście, natomiast jest sporo internautów, którzy krytycznie patrzą na poczynania naszych włodarzy, którzy niemrawo w sprawie toalety działają.  Miała być automatyczna toaleta za rynkiem, w pobliżu murów obronnych - ta jednak lokalizacja została oprotestowana przez okolicznych mieszkańców. Argumenty są konkretne, m. in. lokalizacja, której turysta nie znajdzie, wandalizm dokonywany na uboczu w obiekcie.

Swoją drogą to rzeczywiście mamy duży problem. Inne miasta mają problem braku wody w mieście (zbliżająca się katastrofa klimatyczna - pierwsze symptomy), a nasza władza ma problem z toaletą. Tymczasem ludzie załatwiają się pokątnie gdzie popadnie. Nic dziwnego - lepiej szybko schować się gdzieś za mur niż szukać przybytku zlokalizowanego abo w urzędzie (do 15), albo lecieć przez pół miasta, bo nam się zachciało.

A problem toalet ciągnie się od kilku już lat. O czym to świadczy? Że tak, z pozoru błahy temat, jak postawienie małego przybytku użyteczności publicznej ją przerasta? Tu można by zawrzeć kilka epitetów określających taką władzę. Ale... darujemy sobie. Nie będziemy się powtarzać aż do znudzenia. I tak już nie jesteśmy lubiani w pewnym budynku na Rynku....

ksnip 20190615 101102 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Antonio

Antonio

Szanowny Panie anonim! Jak kogoś przyciśnie po 19 -tej to co? ma dzwonić do Burmistrza i pytać gdzie i kiedy może się ....? A tak przy okazji, to skąd turysta ma wiedzieć gdzie załatwić potrzebę? Gdzie jest to napisane? Może Pan będzie stał i informował, że do 19 tej a później proszę radzić sobie samemu! :D
I jeszcze jedno - jesteśmy za przeproszeniem miastem "sraczy i witaczy" ! Jedno i drugie niezrealizowane (toalety w SP w Polskim Świętowie - od dobrych10 lat oraz witacze, już prawie rok).
Pozdrowienia dla mieszkańców tak zacnej gminy!ve
anonim
+1

anonim

Jakby redaktor artykułu i ludzie, którzy też tak sądzą, przeczytali dobrze kartkę na drzwiach urzędu to by wiedzieli że jest ona do 19 a nie do 15. Ale nie lepiej głupio skomentować, że tylko w godzinach pracy urzędu... życzę lepszego zasięgania informacji. A Ci panowie co to robią, dobrze wiedzą że jest do 19 toaleta ale im się nie chce ruszyć do urzedu tylko wolą gdzie popadnie byle szybko.
As
+6

As

Płatna toaleta nie rozwiąże problemu załatwiających się żuli.
Chyba, że dać im darmowe żetony.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: