×

Uwaga

SMTP Error: Could not authenticate.
Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

wyproznienie
Wczorajsze zdjęcie, jakie opublikowaliśmy na naszym FB z wybrykiem mieszkańca naszego grodu odbiło się szerokim echem nie tylko w mediach, ale również w UM, co skutkowało szybką informacją od burmistrza, gdzie... poinformowano o wszczęciu postępowania wobec pana, który mówiąc po młodzieżowemu, "poszedł na dwójkę", ostro w kwiaty na naszym głuchołaskim Rynku.Nawóz dobry, lecz oprócz możliwej kary, którą pan może otrzymać nasuwa się pytanie. Kiedy doczekamy się miejskiego szaletu. My wyliczyliśmy, że w naszym mieście znajduje się 6 takich przybytków: na PKS-ie, w UM, koło Amorka, w Brikomarche lub Intermarche, na Orliku i nowym targu. O tych przybytkach wie może co niektóry mieszkaniec, a co z turystami? Jak człowiek potrzebuje, bo "ciśnie", to szuka miejsca, ale gdzie ma się za przeproszeniem, "wysikać", jak szaletu z prawdziwego zdarzenia jak nie było, tak nie ma.  Po 21.00 to tylko i wyłącznie w lokalach gastronomicznych. 

Tymczasem obywatel, który załatwił "swoją sprawę" na rynku, może otrzymać karę finansową, która zostanie zasądzona po tym, jak Straż Miejska złożyła taki wniosek do sądu. Drogo go będzie kosztować skorzystanie z potrzeby - nawet 5 tys. złotych. To będzie najdroższa toaleta w Polsce, a na pewno w naszej gminie. Mieszkaniec tłumaczył się, że po prostu "musiał" a nie, że zrobił to w ramach protestu przeciwko braku publicznej toalety w tej części miasta. 

Grzywna, która może zostać zasądzona nie zostanie uiszczona - mieszkaniec nie ma źródła dochodu.

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

mieszkanka

mieszkanka

jest to pokłosie braku toalet w naszym mieście. nawet ta przy amorku jest częściej zamknięta niż otwarta więc nie ma się co dziwić. oczywiście nie wiem czy ten Pan miałby chęć skorzystać z toalety publicznej ale może ten przypadek skłoni naszych budowniczych do ich wybudowania. bo prawda jest taka że w wielu zakamarkach naszego miasta pachnie moczem.
Grażka

Grażka

Cytuję mała:
Z tego co wiem jest gotowy projekt bezobsługowej publicznej toalety w pobliżu szkoły nr 1 . Jednak są sprzeciwy mieszkańców odnośnie tej lokalizacji.ezg3y

Sorki, ale komu przeszkadzała bezpłatna toaleta z tyłu Urzędu? Teraz plac, oczywiście zakostkowany, świeci pustkami. Może chociaż pracownicy Urzędu stawiali by tam swoje pojazdy, albo Straż Miejska? A tak, nie dosyć, że parking wokół Rynku jest ciasny (wypłacić z bankomatu nie można, człowiek obawia się, że strażnicy go zaskoczą). Aha, jeszcze zlikwidowali szalety, choć także bardzo czyste na Dworcu PkS. No to co się dziwicie, że Rynek jest szaletem? Ja się nie dziwie, tym bardziej, że żadnej restauracji użyczającej tego rodzaju usługi, także nie ma ani na Rynku ani w pobliżu. A nie kazdy chce korzystać z toalety w Urzędzie...
mała

mała

Z tego co wiem jest gotowy projekt bezobsługowej publicznej toalety w pobliżu szkoły nr 1 . Jednak są sprzeciwy mieszkańców odnośnie tej lokalizacji.ezg3y
zyber
+5

zyber

Cytuję sqr:
Cytuję omg:
Takie miasto...
Tylko n a s r a ć na środku Rynku.
Wszyscy oburzeni, ten to przynajmniej kulturalnie w krzaki wali, a jak trzeba lawirować na chodniku pomiędzy psimi odchodami to nikogo to nie rusza.
A gówno jest gówno...

CO RACJA, TO RACJA

Pies sra na rynku a paniusia patrzy zamiast pozbierać a na dworzec PKP ludzie przyprowadzają swoje psy żeby się wysrały, okoliczni mieszkańcy z ulicy Wyszyńskiego i Kopermika i jeszcze puszczają te kundle ze smyczy ,
sqr
+5

sqr

Cytuję omg:
Takie miasto...
Tylko n a s r a ć na środku Rynku.
Wszyscy oburzeni, ten to przynajmniej kulturalnie w krzaki wali, a jak trzeba lawirować na chodniku pomiędzy psimi odchodami to nikogo to nie rusza.
A gówno jest gówno...

CO RACJA, TO RACJA
omg
+5

omg

Takie miasto...
Tylko n a s r a ć na środku Rynku.
Wszyscy oburzeni, ten to przynajmniej kulturalnie w krzaki wali, a jak trzeba lawirować na chodniku pomiędzy psimi odchodami to nikogo to nie rusza.
A gówno jest gówno...
wargacz
+4

wargacz

Cytuję redy:
Przecież to lump i idiota - nawet gdyby był szalet (broń Boże płatny) to ten szampański kolo i tak strzeliłby klocka na widoku, bo to go jara i czuje się przez chwilę panem sytuacji. Konsekwencje mu wiszą, bo praktycznie jest bezkarny.

Dlatego jest bezkarny bo państwo jest chore i nie potrafi ustanowić prawa dla zapijaczonych lumpów. Jeżeli nie ma źródła dochodu to powinny być obozy pracy w ktorych pracuje tylko za wyżywienie i odpracowanie wymierzonych kar to wtedy taki się zastanowi gdzie załatwić potrzebe, wystarczy trzy miesiące pracy w kamieniołomach i gwarantuje, że nie będzie lumpów w tym mieście...
redy
+8

redy

Przecież to lump i idiota - nawet gdyby był szalet (broń Boże płatny) to ten szampański kolo i tak strzeliłby klocka na widoku, bo to go jara i czuje się przez chwilę panem sytuacji. Konsekwencje mu wiszą, bo praktycznie jest bezkarny.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: