Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

img 1532288047966
Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to końcem lipca, początkiem sierpnia planujemy otwarcie - mówi nam Bronisław Łanowski w rozmowie telefonicznej. - Jesteśmy dobrej myśli. Obecnie firma Tauron ciągnie na górę linię energetyczną, a współpraca z tą firmą przebiega pomyślnie - mówi nam właściciel schroniska. Jak tylko będzie prąd, to będzie i woda z własnego ujęcia. Właściciel czeka też na prąd, by dokończyć restaurację. Chce zachować wnętrze tego pomieszczenia, jak to możliwe,  w oryginale, ale do tego musi użyć specjalnej maszyny polerskiej, która jednak wymaga zasilania trójfazowego, a to dociągnie na górę Tauron. Poza tym większość wnętrz jest już wykończonych. 

 - Nie chce zapeszać, ale chciałbym utrzymać termin otwarcia, który ustaliłem. Jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, ale te prace nie powinny stwarzać opóźnień.  - mówi Bronisław Łanowski. 

Zapytaliśmy nieco żartem, kto stawia pierwszą kolejkę piwa dla wszystkich w dniu otwarcia: - Oczywiście, pierwsza kolejka na koszt szefa!  -  śmiejąc się, obiecuje właściciel. 

Wypada tylko życzyć powodzenia w sprawnej finalizacji remontu. Chyba nie ma Głuchołazianina, który nie życzyłby dobrze odrestaurowanemu ośrodkowi turystycznemu. To nowy punkt na mapie, który będzie dodatkową atrakcją miasta. To także kolejny obiekt, który, będąc w prywatnych rękach, odzyskuje blask i świetność. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: