FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Jesień z Glucholazyonline!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

singletracki
O ponad dwa kilometry zostaną przedłużone istniejące dotychczas na Górze Parkowej zjazdowe ścieżki rowerowe. łącznie z już istniejącymi czterema kilometrami będzie to nie tylko jedyna na Śląsku Opolskim trasa tego typu ale i jedna z liczących się w kraju.  W tym roku na dobudowanie kolejnych metrów trasy pieniądze wyłoży samorząd - to 75 tysięcy. Kolejne 75 tysięcy w roku przyszłym wyda na ścieżki gmina Głuchołazy. 

- Pomysł dofinansowania to po prostu prośba Waszych burmistrzów i nasze przekonanie, że warto coś dokończyć.  - mówi nam zapytany o to, skąd pomysł na sfinansowanie trasy Marszałek Województwa, Andrzej Buła. 

Trasa zjazdowa cieszy się coraz większą popularnością. Już teraz do Głuchołaz zjeżdżają kolarskie drużyny jak i rodziny. Same trasy są dobrze oceniane m.in. przez zawodników, którzy w latach poprzednich walczyli w ramach Pucharu Polski jak i Skoda Grand Prix. Wówczas singletracki były częścią trasy rajdu. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Piechur
+3

Piechur

Mam prośbę do włodarzy, aby w budżecie na rozbudowę tras pomyśleli o dokładniejszym oznakowaniu dojazdu do ścieżek. Zdarzyło mi się wiele razy że młodzi ludzie pytali mnie bezradnie "którędy na te ścieżki"? W rejonie góry Chrobrego, a nawet pod Podlesiem.

  DO GÓRY

Przeczytaj także: