Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

martwezwogolne
Na makabryczne znalezisko natrafił nasz czytelnik w Konradowie. Kilka - kilkanaście ciał i szkieletów zwierząt leżące w trawie, sarny, dzika, lisa leżą pozostawione same sobie. Kto lub co spowodowało śmierć rożnych zwierząt w niemal tym samym miejscu? To już pozostawimy dociekaniom służb, które, jak mamy nadzieję zainteresują się tematem. Jeżeli zainteresowania nie będzie - sami zgłosimy sprawę do Straży Miejskiej lub Policji. vector 485 05 512
Aby zobaczyć treści dostępne w tym artykule musisz potwierdzić, że masz 18 lat i zgadzasz się na oglądanie przedstawionych poniżej treści.


vector 485 05 512
Aby zobaczyć treści dostępne w tym artykule musisz potwierdzić, że masz 18 lat i zgadzasz się na oglądanie przedstawionych poniżej treści.


 Jeżeli to efekt pracy myśliwych to byłyby to przykład ich bezmyślności. Bo myśliwy, który legalnie poluje, ma obowiązek zabrać zwierzynę. Kłusownicy? Jeżeli polują to chyba po to, by zabrać mięso ze sobą. Przynajmniej takie mamy przypuszczenia. Ktoś polował i zabijał dla zabawy? A może zwierzęta padły ofiarą trutki czy innego dzikiego zwierzęcia?  Jeżeli tak, to jakiego, skoro ofiarą padł dzik, który raczej nie jest łatwym łupem dla przykładowo,  pojedynczego wilka (a watahy wilków raczej w tych okolicach nie widziano). Co więc tu się stało? Sprawa powinna poruszyć każdego, komu zależy na ochronie natury. Dlatego liczymy na kontakt służb, które będą mogły ustalić przyczyny śmierci tych zwierząt. 

martwe1martwe2martwe3martwe4martwe5martwe6martwe7martwe8

Ze względu na dobro osoby, która nadesłała zdjęcia, prosimy o kontakt z nami. Wyjaśnimy gdzie znajduje się to miejsce. 

Telefon: 605 18 80 70.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


2 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

koala
+1

koala

Cytuję Gal anonim:
Może jakieś wilki z Czech się przedostały

i zostawiły sobie na później? :D jak dłużej leżały martwe to przyciągnęły jakieś lisy czy borsuki, ale ten cały dzik i sarna raczej nie zostały upolowane i tam zostawione przez wilki tylko przez człowieka.
koala
+5

koala

Nie wiadomo co o tym myśleć. Czy ktoś zostawiał te zwierzęta, żeby dokarmiać inne? W takim razie dlaczego lis? Czy były rany postrzałowe? Robił to dla zabawy? Obawiam się, że nasze służby JAK ZAWSZE zbagatelizują sprawę i nic ze "śledztwa" nie wyniknie. Był już ptak przywiązany do płotu, strzelanie do kotów, pies (?) bez głowy :sad:
Może starczyłaby kamera pułapka w tym miejscu i za 2-3 dni pojawiłby się winny, ale do takiego działania trzeba chęci i zaangażowania. Po artykule to już szukanie winnego na oślep.

  DO GÓRY

Przeczytaj także: