Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

smieci32e32
Ile można o tym pisać? Ależ można. W nieskończoność. Rzecz o śmieciach, których w gminie pełno. Nielegalne wysypiska, podrzucanie swoich śmieci innym - to już znany proceder z udziałem firm, które mają inny sposób rozliczania się ze śmieci niż normalny obywatel. Dlatego, gdy pojemnik pełny - worek do auta i do podrzutka komu innemu.  Dziś mamy dwie fotografie pokazujące jak gospodarka śmieciami na terenie gminy wygląda. W jednym wypadku zawiniła firma która nie odebrała gabarytów (zdjęcie poniżej z Bodzanowa). W nagłówku przepiękny pejzaż na ulicy Polnej. Nieprawdaż, że urocze tam widoki?

smieci344532r5


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Obserwator
+2

Obserwator

Wystarczy aby dzialkowicze złożyli deklarację na odbiór odpadów i oczywiście płacili za to. I nie będzie problemu
Antonio

Antonio

Panowie spokojnie! Włodarze naszego miasta nie wybudzili się po śnie zimowym! Co wy chcecie, przecież w tym mieście to prawie normalka!
Gdzie są służby Burmistrza? Samochód straży miejskiej mknie ulicami naszego miasta w niewiadomym sobie kierunku. Wszystko jest przecież pod kontrolą!!!
Trzeba dopiero pokazać palcem, złożyć donos - może łaskawie się coś zrobi w temacie !!!
Observer
+10

Observer

Wszystko co poza moją zagrodą to niczyje. Więc mogę robić tam co mi się podoba - typowa mentalność chłopa pańszczyźnianego i fornali. Także ich potomków.
Janekkkkkk
+11

Janekkkkkk

Śmieci przy bramie na działki przy ulicy Polnej leżą już od roku czasu. Sukcesywnie przybierają na ilości. Za niedługo wysypią się na teren jednej z działek ponieważ naporu nie wytrzyma ogrodzenie. Na samym dole tej długiej stery leży nawet gruz i części altany. Chyba ktoś rozebrał altankę na swojej działce i wywalił wszystkie odpady pod płot. Bo po co załatwić kontener. Nikt nie chce podjąć się usunięcia tej sterty. Ekom w zeszłym roku podstawił kontener na bioodpady ale nic to nie dało. Istna masakra dzieje się w aspekcie śmieci na działkach przy ulicy Polnej. Na dzień dzisiejszy nie ma nawet możliwości wjechania na teren działek żeby wywieźć coś z swojej działki lub przywieźć. Sterta tych śmieci za niedługo zajmie szerokość całej alejki i kij wie jak długa będzie z czasem. Od ponad roku nikt nic nie robi z tym tematem. Nie raz był zgłaszany problem z tymi śmieciami i dalej nikt nic z tym nie robi.... Podziwiam również tych nie myślących, którzy doprowadzili do takiej sytuacji. Najwidoczniej ciężko wywieźć na śmietnisko stare niepotrzebne łóżko czy cokolwiek innego o większych gabarytach. Najwygodniej wyje... wszytsko komuś pod płot i mieć wszytsko w dupie i umywać rączki od problemu..... Cofamy się w rozwoju....

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: