Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

dscf0240
     Za oknem wyszło piękne słońce, na szlakach turystycznych i nie tylko można spotkać wiele osób. Jest czas na prace jak i na odpoczynek. Remonty powoli w naszym mieście powoli dobiegają końca. Jeszcze tylko odbiór techniczny, czas na poprawki i... Na tapetę bierzemy stan techniczny ławek w alejce spacerowej. Zobaczcie państwo sami. Jak nasze miasto dba o gości, turystów po prostu wstyd. Czy ktoś tego nie widzi? Nie chce widzieć - dziwi się jeden z mieszkańców miasta spotkany w alejce. Foto do dyskusji. Dwie deski koszt kilkudziesięciu złotych.

   Dla osób, które odpowiadają za taki stan rzeczy, temat niestety trudny do udźwignięcia. To tylko jeden z wielu problemów napotkanych przez naszych czytelników na szlaku. Zapraszamy do wysyłania zdjęć na onlinekontakt, lub na maila bezpośrednio do redakcji. 

dscf0231


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Obserwator
+3

Obserwator

Przykładów można mnożyć i mnożyć. Nowy park w okolicach stawku, ładny, przyciągający obecnie mnóstwo osób, a z wózkiem nie ma szans żeby go spokojnie przejść. Trzeba kombinować i w wielu miejscach wózek nieść. Na szlaku na Chrobrego ustawione kosze na śmieci, które nie mają dna! O workach można jedynie pomarzyć. Odnowiona studnia Jakuba. Od przynajmniej dwóch lat woda nie cieknie z tego miejsca, z którego powinna. Alpinarium i miejsce do krioterapii - zapora, która powinna zatrzymywać wodę jest na tyle nieszczelna, że można stopy zanurzyć ledwo do kostki,chociaż wybudowane naokoło murki pozwalają na utrzymanie wyższego poziomu wody. Ah, jeszcze dziura wpłacie w drodze na sławną tężnie, przez którą przechodzi większość osób, aby skrócić sobie drogę lub przejść się parkiem zamiast ulicą. Naprawdę tam nie trzeba wielkich nakładów żeby doprowadzić to przejście do normalnego stanu.
Antonio

Antonio

Zgadza się i najlepiej wychodzi im "wlepianie" mandatów za złe parkowanie ! Nie widzą, że miasto się dusi w tym temacie. Nawet jeżeli się ktoś zatrzyma w innym miejscu niż"dozwolone" nie stwarzając przy okazji zagrożenia dla ruchu to i tak mandat się należy. Ciekawe ilu mieszkańców miasta zostało ukaranych za spalanie niedozwolonych materiałów? Przecież nie mają żadnych urządzeń umożliwiających sprawdzenie tego faktu. Jeden smog i smród w centrum miasta i nie tylko! Nasi strażnicy idą na walkę z gołymi rękoma - brawo, pozoracja działań - ciekawe jak długo jeszcze?
hall
+1

hall

straży miejskiej w mieście nie ma ale za to są ludzie na etatach strażników i biorą pensje
jasioo
+2

jasioo

"Miasto Monitorowane"
Zgłoście cokolwiek na Straż Miejską lub Policję.
Nigdy nie ma nagrania z monitoringu, bo zawsze kamera jest odwrócona w innym kierunku.
Za to do wystawiania mandatów zawsze kamery rejestrują to co trzeba.
Ktoś to nadzoruje, robi audyty tym nierobom ?
Antonio
+2

Antonio

Jakie miasto Orderu Uśmiechu? Kto o tym wie - no chyba tylko burmistrz? Tytuł nadany w ubiegłym roku, bodajże we wrześniu a do dzisiaj przy wjeździe do miasta nie ma żadnej tablicy informacyjnej! 7 miesięcy i nic się nie urodziło w tym zakresie! Burmistrz nie obudził się ze snu zimowego. Prawdopodobnie nie było wówczas pieniędzy a teraz też chyba nie ma - zbiera się kasę na krytą pływalnię i na gazetkę burmistrza. Proponuję zakupić farbę dla przedszkolaków i same namalują te tablice robiąc wstyd naszemu włodarzowi. Co Pan na to burmistrzu?

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: