Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

rozjechaliCzytelniczka zwraca nam uwagę na to, co dzieje się na Os. Konstytucji. Mianowicie, mieszkańcy osiedla, chcąc skrócić sobie dojazd, rozjechali zielone tereny przy placu zabaw. Ale o tym sama czytelniczka:Oto jak wygląda teren obok placu zabaw dla dzieci na oś Konstytucji. Dzięki mieszkańcom ul Andersa, którzy nie umieją się dostosować do zakazów wystawionych przez spółdzielnię. Sytuacja spowodowana jest budową garaży, która ograniczała dojazdy do posesji mieszkańców Andersa z której i tak najprawdopodobniej korzystali bez zgody właściciela terenu. Z drugiej zaś strony spółdzielnia też ma brak zainteresowania tym co się dzieje na ich terenie. Najlepiej udawać że wszystko jest ok ... A łamanie zakazów uchodzi bezkarnie albo zakazy są tylko na pokaz A teren jest przeorany jak na polu.

Liczymy się z tym że temat pozostanie bez odpowiedzi ze strony zarządcy terenu, Ale gdyby jednak zechciał się wypowiedzieć - zapraszamy. 

zielen1zielen3zielen4zielen5zielene2


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Mieszkaniec
+9

Mieszkaniec

Tak to prawda "ułatwianie" przejazdu trwa od lipca. Tak jak i mieszkańcy Andersa nie zrobili nic tak samo i nasza administracja nie może się pochwalić naszą opieką. Przecież jako mieszkańcy osiedla płacimy i na zieleń - by było ładnie- i na administrację - by o nasze zasoby dbała . Dzięki wam bardzo !
Danuta
+19

Danuta

Cytuję Observer:
"....nie umieją się dostosować do zakazów wystawionych przez spółdzielnię..." czy '' to coś " na papierze ma być znakiem zakazu wjazdu?? To nie jest znak drogowy szanowna "czytelniczko'' więc nie ma mocy zakazu.

Szanowny "observer" - czy widzisz tam jakąś drogę? Ja nie, zatem o jakim "znaku drogowym" piszesz . "to coś" jest informacją więc masz świadomość, że jest to teren mający właściciela - właścicieli. To mieszkańcy za swoje pieniądze utrzymują ten teren, dbają o jego czystość, zieleń i płacą za niego podatki. Zatem to mieszkańcy Konstytucji 3 Maja mają prawo decydować o swojej własności. Czy "dojeżdżający" przez ten teren zwrócili się do Spółdzielni o zgodę i ustalenie warunków?
Observer
-12

Observer

"....nie umieją się dostosować do zakazów wystawionych przez spółdzielnię..." czy '' to coś " na papierze ma być znakiem zakazu wjazdu?? To nie jest znak drogowy szanowna "czytelniczko'' więc nie ma mocy zakazu.
Tomaszek
-8

Tomaszek

A jak ci ludzie mają dojechać do domu? Z przodu nie ma gdzie parkować, z boku jeszcze gorsze bagno, miasto sprzedało teren z drogą dojazdową więc ludzie sobie radzą skoro władze miasta mają w dupe.
Sam
+9

Sam

Jeszcze gorzej jest rozjeżdżone z tyłu Rynku, na ul. Magistrackiej - błoto, syf, kałuże - wstyd !

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: