Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

bkm4

Od poniedziałku po szkolnej przerwie zimowej rusza Bezpłatna Komunikacja już na terenie całej gminy. Na tą chwilę nie ma jeszcze ustalonego rozkładu jazdy, ale z rozmowy z wiceburmistrzem, Romanem Samborem wynika, że dziennie, łącznie z sobotami (bez niedziel) będą 3 bezpłatne kursy do każdej miejscowości na terenie gminy. - Umowę o taką usługę dziś podpisaliśmy z Nyskim PKS-em - mówi wiceburmistrz.  Pierwszy kurs będzie w godzinach dojazdu do szkoły ostatniej, 3 klasy gimnazjum - czyli około godziny 7 rano.  Około 10-11 zostanie zrealizowana, dodatkowa para kursów - z Głuchołaz do wioski i powrót do Głuchołaz. Ostatni kurs do poszczególnych sołectw będzie realizowany w ramach kursu odwożącego młodzież z gimnazjum - godzina 14-15. Rozkład jazdy poznamy najprawdopodobniej w poniedziałek. Wprowadzimy go do naszej mobilnej aplikacji. Na razie obowiązuje ten, który można znaleźć na stronie PKS Nysa lub w naszej mobilnej aplikacji.

Zapytaliśmy wiceburmistrza także o odpłatność za przejazd. - Pasażer będzie mógł wsiąść do autobusu, otrzyma od kierowcy bilet, ale za niego nie zapłaci. 

Bez zmian pozostanie BKM, czyli Bezpłatna Komunikacja Miejska. Tu usługę  do końca 2019 roku będzie realizować firma BUS Jana Dąbrowskiego. Już dziś na linie wyjechał nowy nabytek firmy - Mercedes Sprinter. Aktualny rozkład jazdy na 3 liniach obsługiwanych przez BKM w naszej aplikacji mobilnej na smartfony z systemem Android lub na stronach urzędu gminy. 

Pobierz naszą bezpłatna aplikację mobilną - kliknij tu.

Jak wygląda nowy bus? Przedstawiamy kilka zdjęć nadesłanych przez właściciela:

bkmbkm1bkm2bkm4


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

  DO GÓRY

Przeczytaj także: