Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

20150722 121748TVN 24, NTO i inne mediach regionalne i ogólnopolskie piszą już o postrzelonym kocie. "Cztery śruciny w głowie i kolejne cztery w okolicach brzucha kota zauważył po prześwietleniu weterynarz z Nysy (woj. opolskie). Zwierzę trafiło do przychodni w bardzo złym stanie. Kot wcześniej był przywiązany, ktoś zrobił sobie z niego tarczę strzelniczą. Sadysty szuka policja, a obrońcy zwierząt wyznaczyli nagrodę za pomoc w jego zatrzymaniu." czytamy na tvn24- Obecnie kot czuje się dobrze. Był na kontroli, czeka go kolejny zabieg. Jest nadzieja, że będzie widział, bo krwiak z oka ustępuje - opisuje weteryanrz.

Kot dostał tymczasowe imię Bolek. Teraz przebywa u ludzi, którzy zauważyli jego nieszczęście i zawieźli go do lekarza. Policja szuka "strzelca", aktywiści wyznaczają nagrodę

Okazuje się, że to nie pierwszy zwierzak, który został postrzelony na osiedlu Tysiąclecia w Głuchołazach. Już wcześniej do lekarzy weterynarii trafił pies, w którego jamie brzusznej znaleziono trzy śruciny.

Mundurowi już szukają oprawcy kota. - Prowadzimy postępowanie w związku ze znęcaniem się nad zwierzęciem. Dążymy do ustalenia sprawcy zdarzenia, szukamy świadków i sprawdzamy, czy na osiedlu jest monitoring - mówi podkom. Katarzyna Janas z nyskiej policji.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

gość

gość

rGościu, puknij się w głowę, może być palcem (nie śrutem). I myśl co piszesz, a nie pisz co myślisz[/quot]
Czyli pisz to, co inni chcieliby usłyszeć, utwierdzaj w szlachetności, mądrości etc.
Tak teraz wygląda wolność myśli i poglądów? To trzeba mieć "klaskaniem obrzękłe prawice" od takiego myślenia i mówienia.
2 art - pod jednym pisze się o brudnych, roznoszących choroby zwierzętach, które należy usunąć. Hodowane, więc musiały być otoczone opieką weterynaryjną. Może przez usunięcie rozumiano umieszczenie w parku rozrywki?
Obok artykuł o zwierzęciu, które ze względu na brak właściciela też musiało być niekąpane, nikt go nie odrobaczał, nie szczepił, zapchlonego. Ktoś go usuwa i ogólny protest.
Mnie uczono, że to to się nazywa m.in. hipokryzja.
Inną sprawą jest to, że ktoś sobie robi strzelnicę w środku osiedla i bogu dziękować, że nie postrzelił kogoś. Jeszcze inną sprawą jest to, że broń śrutową można posiadać bez zezwolenia, jeżeli ma odpowiednio małą siłę wyrzutu.
Jeszcze inną sprawą jest pisanie bez przemyślenia artykułów, kierując się jedynie wizją wielu odsłon i od tego należy zacząć.
Olek
+3

Olek

Cytuję gość:
Komuś wszystko się pomatlasiło- za strzelanie do gołębi hodowlanych zyskałby szacunek i nagrodę, za strzelanie do bezpańskiego kota złamał 100 przepisów...

Gościu, puknij się w głowę, może być palcem (nie śrutem). I myśl co piszesz, a nie pisz co myślisz
gość
-5

gość

Komuś wszystko się pomatlasiło- za strzelanie do gołębi hodowlanych zyskałby szacunek i nagrodę, za strzelanie do bezpańskiego kota złamał 100 przepisów...

  DO GÓRY

Przeczytaj także: