FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

pobrane
   Zapraszamy na otwarcie biura poselskiego Kamila Bortniczuka, które usytuowane będzie na ulicy Góra Św. Anny 5a. Biuro będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10-16. W piątek będzie dyżur w Nysie. Póki co biuro w Nysie jeszcze nie funkcjonuje, ale już  niebawem również zostanie otwarte, znajdować się będzie na ulicy Moniuszki 1.Serdecznie zapraszamy do Głuchołaz. Oficjalne otwarcie w poniedziałek o godzinie 12.00.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

glodny
+3

glodny

a obiadbedzie na otwarciu czy kielbasa z biedronki? teraz na powaznie co sie u nas w miescie dzieje szpitala nie ma pogotowia nie ma apteki zamkniete w nocy to jest nienormalnie dlatego ludzi spierdalajnmy z tad jak najszybciej nie zamkną sobie wszystko
mieszkaniec
+8

mieszkaniec

Panie Pośle jadąc do Warszawy proszę jechać trasą Głuchołazy- Nysa!!! Ta droga to jakaś katastrofa- chcesz ominąć jedną dziurę wpadasz w drugą!! Kiedy doczekamy się generalnego remontu na tej trasie!!??!!
A może Pan redakotr poruszy ten temat...Starostwo? GDDKiA?
do szpitala- Nysa...
do apteki nocnej- Nysa...
porodówka najbliższa- Nysa...
nasz powiat- Nysa...
A kto nam da pieniążki na naprawę zawieszenia po kilku takich wycieczkach
Pozdrawiam
Observer

Observer

Mam nadzieję, że długo to biuro funkcjonować nie będzie. Po tym wszystkim co PIS pokazał przez ostatnie lata zostanie zmaginalizowany do małej partii opozycyjnej.
troska
-12

troska

w razie czego polecam bardzo dobrej jakości zamontować własny monitoring i na zewnątrz budynku i w środku, bo strzeżonego Pan Bóg strzeże, a po różnych sytuacjach przez ostatnie lata w Polsce to różnie może być...nie wspominając o zamordowaniu jednego z radnych PiS przez byłego działacza PO w Łodzi, czy zamordowanie Prezydenta Gdańska przez przestępcę chorego na schizofrenię paranoidalną...i żeby nie było, ja nic nie sugeruję, tylko jak to się mówi lepiej dmuchać na zimne, bo potem jak się coś stanie, to się okaże, że na przykład miejski monitoring nie działał, albo był skierowany w inna stronę, albo nagrania są złej jakości lub zaginęły w niewyjaśnionych okolicznościach a nasze miasto lepiej niech z dobrych rzeczy słynie... Wiadomo, że najlepiej jest jak nic złego się nie dzieje, ale sami na przestrzeni kilku, kilkunastu lat widzimy, że albo chodzi niejaki "Pan Samobójca" i nagle ludzi się znajduje martwych, albo latają jacyś szaleni idioci natchnieni najczęściej idiotyzmami podawanymi przez media różnych stron. No a co do samego otwarcia, to tylko pogratulować i liczyć na dobrą współpracę dla rozwoju gminy między Posłem a Burmistrzem!!!

  DO GÓRY

Przeczytaj także: