FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
bg
    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w debacie społecznej "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie", która odbędzie się dnia 18.10.2018 roku (czwartek) na Komisariacie Policji w Głuchołazach. Więcej informacji na plakacie. Według opublikowanego rankingu przez Nową Trybunę Opolską, Głuchołazy "na szczęście" znalazły się dopiero na XIII miejscu wśród najniebezpieczniejszych miejscowości województwa opolskiego.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Lukas39
+2

Lukas39

Nie rozumiem tego zwrotu cyt. "na szczęście". 13 miejsce wg mnie wcale nie jest powodem do dumy patrząc na fakt, że na opolszczyźnie jest grubo ponad trzydzieści miast.
jesio
+9

jesio

Zapowiedziana debata społeczna powinna odbyć się np.w domu kultury,urzędzie,szkole itp.Debata zorganizowana na komendzie Policji o godz.10-tej to tzw.odfajkowanie tematu.Takie dyskusje społeczne o bezpieczeństwie i porządku publicznym interesują opinię publiczną ale ta godzina jest dla emerytów mających wolny czas.Tymczasem w godzinach popołudniowych pewnie udział weżmie część pracujących a także młodzież interesująca się tymi problemami.Nie jestem pesymistą ale nie wróżę wielkich tłumów.pozdro.jesio :P
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: